Kızlık zarı kaç kez kanar ?

İstanbul’da 2016 yılı yaklaşırken bekaret diktirme ve kızlık zarı kanaması hakkında birçok hasta ile görüşüyoruz ve kızlık zarı diktirmek isteyen hasta sayısı sürekli artıyor. İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizi hergün telefonla arayan veya WhatsApp üzerinden yazan birçok hasta ” kızlık zarı kaç kez kanar ” diye merak ederek soruyorlar, işte o yüzden bu makalemi bu konuya ayırdım , acele etmeyin tüm cevapları yazıyorum birazdan ama önce bugünkü hastalarımı bitireyim , gerçektende hergün birçok hasta flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirip duygusal hayatlarına format çekmek için bize başvuruyorlar. Kızlık zarının bir bayanda kaç kez kanayacağına geri dönersek , çok basit bir yanıt vereyim, kızlık zarı sadece ve sadece 1 kez kanar, yani herhangi bir şekilde tam birleşmeli bir cinsel ilişki yaşadı iseniz kızlık zarı kanı gelsin veya gelmesin bir sonraki cinsel ilişkide artık kızlık zarı kanı gelmeyecektir , bu gerçeği unutmamak gerekir. Ayrıca tam birleşme olmasa bile sürtünme şeklinde ön sevişmelerde genellikle bayanlar kasık bölgelerini öne doğru ittikleri için yaklaşık 2 cm içeride olan kızlık zarı en ön plana çıkar ve sürtünme ile kızlık zarı yırtılabilir veya zedelenebilitir, bu durumda birkaç damla bile olsa kızlık zarı kanaması ortaya çıkarsa bir sonraki cinsel ilişkinizde veya gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması olma ihtimali çok düşük olacaktır, yada şöyle açıklayayım , %80 ihtimalle kan gelmeyecektir.
Bazı hastalar birden fazla kere kızlık zarı kanaması yaşadıklarını söylüyor olabilirler ama aslında durum farklıdır , ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olmuştur ama 2. ve takip eden 3. cinsel ilişkilerde rahim ağızı yarasından birkaç damla kanama olmuştur ve hastalar onuda kızlık zarı kanaması olarak değerlendirmişlerdir. Böyle durumların gerçekleşme ihtimali %1 lerdedir.
Bu yazımızda kızlık zarı kanamaları hakkında bilgi vermekle kalmayıp aynı zamanda kızlık zarı kanı hakkındada bilgi veriyoruz, mesela kızlık zarı kanı rengi nasıldır, kızlık zarı nasıl kanar, kızlık zarı neden kanar, kızlık zarı kaç gün süre ile kanar, kızlık zarı yırtıldığında kaç gün kanama olur, kızlık zarı ikinci kez kanar mı, kızlık zarı ne kadar kanar, gelen kanın miktarı nedir, kızlık zarı ilişkiden hemen sonra kanar mı , yoksa aradan saatler geçincemi kanayacaktır, kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, İstanbul’da kızlık zarı dikimi fiyatı 2016 yılına doğru ne kadar olacaktır. Kızlık zarı dikimi Ağrı’da hangi doktorlar tarafınca yapılabilmektedir? Gibi birçok konuyuda unutmuyoruz. Kızlık zarı kanı ile alakalı aklınızda yer eden nr varsa bize sorabilirsiniz, ama ortamınız telefon açmaya yeterince müsait değil ise WhatsApp üzerindende yazabilirsiniz, zar diktirmeye gelen hasta yoğunluğumuz fazla olduğu için WhatsApp mesajlarınıza biraz gecikmeli olarak cevap veriyor olabilirim , kusura bakmayın , ama gün içinde mutlaka geri dönüyorum.
İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemiz Atatürk Hava limanına 10 dakikalık mesafededir , yani aynı semtteyiz, zar dikimi gibi küçük cerrahi müdahalelerinizi yarım saatte yaptırıp aynı gün uçakla memleketinize geri dönebilirsiniz, İstanbul dışından veya yurtdışından gelen birçok hastamız o şekilde yapıyor.
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
( Kemerburgaz Üniversitesi yanı )
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp
Metrobüs ile ulaşım : İncirli durağında indikten sonra Bakırköy meydanı istikametinde yürüyünüz.
Vapur ile ulaşım : Bakırköy iskelesinde indikten sonra Bakırköy Meydanı veya Kaymakamlık üzerinden yürüyerek ulaşabilirsiniz.
Uçak ile ulaşım : Atatürk havalimanında indikten sonra herhangi bir taksiye binip şoföre adresi söyleyin , 10 dakika içinde muayenehanemizin kapısında indirir.
Şehirlerarası otobüsle ulaşım : Esenler otogarında indikten sonra metro ile İncirli durağına geliniz ve yürüyerek ulaşınız.
Yazar doktora direkt ulaşım için lütfen tıklayınız.
http://www.facebook.com/kurtajfiyatlari
http://www.twitter.com/jinekologdr

Kızlık zarı kanı

İstanbul’da ve diğer illerde bekaretle alakalı en fazla merak edilen konuların başında kızlık zarı kanı ile ilgili olanlar gelir. Kızlık zarı kanı zar üzerinde bulunan atardamarların yırtılması ile husule gelir, rengi adet kanına göre çok daha açık ve parlaktır. İçinde partüküller ve pıhtılar yoktur.

Kızlık zarı nasıl kanar ?

Hymenoplasty ameliyatı olmadan önce karar verme aşamasında genç bayanlar genellikle kızlık zarının bozulmuş olduğundan emin olmak isterler ve öncelikle kendilerine sonra telefonla arayarak bize kızlık zarı nasıl kanar ? Diyerek sualler yöneltirler: Kızlık zarı davul derisi veya kulak zarı gibi şeffaf ince bir zar değildir , yapı olarak vajina duvarı ile aynı histolojik yapıda içinden kan damarları bulunan bir oluşumdur, bu sebeple kızlık zarı bozulduğu zaman yada bekaret yırtıldığında zar içindeki atardamarlar parçalanır ve kızlık zarı kanı gelir. Parlak kırmızı renkli olan bekaret kanı birkaç damla ile birkaç çorba kaşığı miktarlarında olabilir.

Kızlık zarı neden kanar ?

Sürtünme şeklinde ön sevişmelerde veya tam birleşme olmadan yarım kalan cinsel birlikteliklerde azda olsa kızlık zarı kanı geldiğinde bu durumun kızlık zarının bozulduğu anlamına gelip gelmeyeceği sorgulanır ve kızlık zarı neden kanar diye sorular yöneltilir, olaya hikayesel açıdan bakıldığında cinsel ilişkide kızlık zarı bozulur ve ciddi miktarda kanama olur zannedilir ama gerçek hayatta genelde öyle olmaz ve birçok vakada az miktarda kanama olur.

Kızlık zarı kaç gün kanar ?

Kızlık zarı bozulduğu zaman genellikle kızlık zarı kanı birkaç dakika gelir ve sonra kesilir, ama bazı durumlarda cinsel ilişki esnasında zar üzerinde nispeten daha kalın bir atardamar parçalanır ve kızlık zarı günlerce kanayabilir, bu uzun süreli zar kanaması deneyimleri başka genç kızlarıda etkiler ve sürtünmeyle cinsel ilişki yaşayarak veya mastürbasyonda parmakla kızlık zarı yırtılması durumlarında az miktarda bekaret kanaması geldiğinde kızlık zarı kaç gün kanar diye sorarlar, az miktarda kanama olduğu için bekaretlerinin henüz bozulmamış olabileceğini ümid ederler ama az miktarda zar kanamaları bile ilerde gerdek gecesinde beklenen kızlık zarı kanamalarını en az %80 oranında engeller.

Kızlık zarı yırtılınca kaç gün kanar ?

Öncelikle kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığını net olarak anlamak gerekir, çünkü genellikle kızlık zarı bozulması ile büyük miktarda ve günlerce süren bir kanama beklenir , ama böylesine görkemli bir gerdek gecesi nadiren ortaya çıkar , genellikle az miktarda ve dakikalar süren kızlık zarı kanamaları söz konusudur. Sürtünmeyle yaşanan yani tam birleşme içermeyen cinsel deneyimlerde az miktarda kan gelince sıklıkla iyimser bir düşünce ile kızlık zarım bozulmuş olsa idi günlerce kanama olurdu diye teselli bulunabilir ve yinede jinekolog aranarak kızlık zarı yırtılınca kaç gün kanar diye sorulur,  ama kızlık zarı genelde bir kez kanar ve günlerce sürmesi çok nadirdir.

Kızlık zarı ikinci kez kanar mı ?

Hayatta genellikle ikinci bir şans istenir ama bekaret konusunda bu durum çok geçerli değildir. Kızlık zarı üzerinde kan damarları olan anatomik bir oluşumdur ve cinsel ilişki veya sürtünme ile bozulduğu zaman bekaret kanı gelir , ama bir sonraki cinsel ilişkide ikinci kez kanama olmaz, her gün WhatsApp üzerinden yazarak kızlık zarı ikinci kez kanar mı diye soran genç bayanlara cevabınız maalesef olumsuzdur. Ama üzülmeyin kızlık zarı dikimi yapıldığında bir sonraki cinsel ilişkide yeniden kanama olacaktır.

Kızlık zarı ne kadar kanar ?

Kızlık zarı kanamaları bayandan bayana çok değişiklik gösterebilir , özellikle hilal şeklindeki kızlık zarı çeşidine sahip hanımlarda ilk cinsel ilişkide az miktarda kan gelecektir, ama ortada tek delikli kızlık zarı çeşidinde kızlık zaeı kanaması oldukça fazla olabilir. Bu konuda kızlık zarı ne kadar kanar diye soran bayanlara net bir cevap vermek zordur , zira bu çok değişkendir, ayrıca azda kanasa çokta kanasa kızlık zarı mutlaka bozulmaktadır.

Kızlık zarı ilişkiden hemen sonra kanar mı ?

Tam birleşmeli cinsel ilişkilerde kızlık zarı büyük ihtimalle ilişki esnasında veya hemen sonrasında kanar , ama bazı durumlarda ilişki ile vajina içine itilen kızlık zarı kanı saatler sonrada gelebilir. Bizi arayarak kızlık zarı ilişkiden hemen sonra kanar mı diye sual eden genç kızların önemli bir kısmı ise tam birleşme içermeyen sürtünmeyle cinsel temas kuran bayanlardan oluşur, onlarda genellikle kızlık zarı kanı birkaç damla gibi az miktarda gelebilir, yada temastan saatler sonra peçeteye bulaşan bir pembelik olarakta kendini gösterebilir.

Kızlık zarı muayenesi

Kızlığınızın bozulduğu konusunda küçük bir şüpheniz dahi varsa , başınızdan gerçek bir cinsel birleşme geçmemişte olsa, yada tam birleşme ile kanama olmadı ise duruma netlik kazandırmanın tek yolu halk arasında kızlık testi veya bekaret kontrolüde denilen kızlık zarı muayenesine gitmenizdir. Bu durumu aydınlatacak bir alternatif çözüm yoktur, yani kızlık zarı resimleri çekerek bir jinekoloğa WhatsApp üzerinden göndermeniz ve kızlık zarım bozulmuşmudur diye yorumunu beklemeniz yersizdir, zira resim üzerinden kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığınız size hiçbir doktor söyleyemez, ancak kızlık muayenesinde kesin sonuç alınabilir.
Kızlık zarı muayenesinde jinekolog zarınıza temas etmez , yada vajina içine herhangi bir alet sokmaz , dolayısı ile kızlık zarı zedelenmesi veya bozulması gibi durumlarınız dahada kötüye gidecek endişesini kafanızdan silin.
Kızlık zarı muayenesi size çeşitli sonuçlar kazandırır, mesela kızlık zarı çeşidinizin hangisi olduğu, kızlık zarınızda bozulma olup olmadığı, varsada derecesi, gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması gelip gelmeyeceği şeklinde öngörüler kazanırsınız. 2016 yılına yaklaşırken İstanbul’da kızlık zarı muayenesi fiyatı ortalama …tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi

Gerek tam birleşme sonucu kızlık zarı bozulması durumları, gerekse sürtünme ile kan gelmesi şeklinde bekaret kayıpları , esnek kızlık zarı ile kan gelmeyen cinsel ilişkiler yaşamışta olsanız gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması gelmesi sizin için önemli ise yapılması gereken işlem kızlık zarı dikimi olarak karşınıza çıkar. Himenoplasti ameliyatları iki farklı metod halinde gerçekleştirilir; çok eski dönemlere dayanan geçici kızlık zarı dikiminde eski ve yırtılmış olan kızlık zarı parçaları birbirine dikilir, ama yapılan işlemin ömrü sadece 10 gündür, bu süre içinde ilişkiye girdiğinizde kızlık kanı gelecektir, ama süreyi aşarsanız kızlığınız kendiliğinden bozulur ve yapılan işlem anlamsız kalır , geçici kızlık zarı dikimindeki zaman kısıtlaması zar diktirmek isteyenleri flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimine yönlendirmiştir, kalıcı dikimde eski kızlık zarına dokunulmaz , komşu vajina dokusundan ince bir flep tabakası kaldırılarak eski kızlık zarının birkaç milimetre önüne yeni bir kızlık zarı oluşturulur, bir ucu vajina duvarında sabit olduğu için vajinal kan damarları aynen yeni kızlık zarı içindede devam eder ve yıllar sonra bile cinsel ilişki yaşasanız bu aktif kan damarları parçalanacağı için kızlık zarı kanı gelecektir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2016 yılına birkaç ay kala İstanbul’da kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak ….tl civarlarındadır, bu grupta en ucuz kızlık zarı dikimi geçici ameliyattır, ama genç bayanlar arasında nerdeyse 10 kat fazla tercih edilen popüler yöntem kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı ise az daha yüksek olabilir. Artık günümüzde modern jinekolojik cerrahide kalıcı zar dikim işlemi ile birlikte vajina daraltma ameliyatı veya sarkan dudakların toparlanması anlamına gelen labioplasti ameliyatıda aynı seansta yapılabilmektedir , birçok hastamız bu işlemleri birlikte yaptırmaktadır. Ayrıca kızlık zarının daha zor yırtılmasını isteyen bayanlar için çift kat flep kızlık dikimide yapabiliyoruz. Bu ilevelerin hepsi zar diktirme maliyetine ilave masraf anlamına gelir. Fiyatları direkt olarak buraya yazamıyoruz ama telefonla veya WhatsApp üzerinden fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Ağrı

Bizim memlekette kızlık zarı dikimi ameliyatları %95 İstanbul’da gerçekleşiyor, Ağrı gibi uzak illerden birçok hasta uçakla İstanbul’a gelerek zar dikimi yaptırıyor ce aynı gün geri uçuyor. Kızlık zarı dikimi Ağrı’da hangi jinekolog tarafınca yapılır diye soran Ağrı civarından hastalarımız oluyor , ama zaten Ağrı’dan bize geliyorlar.

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp

Reklamlar

“Kızlık zarı kaç kez kanar ?” için 24 yorum

 1. Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: Turgay bey
  10 03 2015, 22:02 – Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: İyi geceler
  10 03 2015, 22:02 – Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: Rahatsız ediyorum kusura bakmayın
  10 03 2015, 22:03 – Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: Telefon numaranız internette yazıyordu da bir konuda ulaşmak istedim
  10 03 2015, 22:15 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  10 03 2015, 22:16 – Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: Çok özür dilerim gece gece rahatsız ediyorum internette yazılarınızı okudum fakat İstanbuldaymışsınız
  10 03 2015, 22:16 – Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: Acil doktora görünmem gerektiğine dair birkaç siteden yazı okudum
  10 03 2015, 22:17 – Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: Kızlık zarı bozulduğunda 10 dakika sürer ve 2-3 damla kan gelir açık renk olur yazıyor çoğu yerde fakat benim 3 gündür adet kanı gibi çok geliyor, ağrı da cabası
  10 03 2015, 22:18 – Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: Adetim de yeni bitti öyle bir şey de olamaz diye düşündüm. Bir doktora görünün yazıyordu, acaba Ankarada önerebileceğiniz bir Jinekolog tanıdığınız var mı diye rahatsız ettim
  10 03 2015, 22:18 – Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: Tekrardan özür dilerim, fakat bu kadar çok ve aralıksız olunca inanın çok korktum
  10 03 2015, 22:22 – Jinekolog Operatör Doktor: Yok maalesef
  10 03 2015, 22:22 – Kızlık Zarı Kanaması Kaç Gün Sürer: Tuvalete gittiğimde klozet sadece kanla doluyor o kadar fazla

  Beğen

 2. Kızlık Zarı Dikimi: Turgay bey meraba
  23 12 2015, 17:54 – Kızlık Zarı Dikimi: Benim sorum olacakti size ben sizden randevu almak istiyorum birde sehir disindayim gun icerisinde yolculuk yapilabiliyor mu bir de ucret ne kadar onu ogrenicektim sizden
  23 12 2015, 17:58 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Havaaşanına 10 dakikayız aynı gün geri uçarsınız
  23 12 2015, 18:01 – Kızlık Zarı Dikimi: Bu iki bin tl olan kizlik gecici degil degil mi cunku ya kanama falan olursa tekrardan bir de kontrole gerek var mi
  23 12 2015, 18:02 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kalıcı flep yöntemi.. sonuç garantili
  23 12 2015, 18:04 – Kızlık Zarı Dikimi: Himm kontrole gerek var mi peki
  23 12 2015, 18:06 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Zorunlu değil ama müsait olduğunuzda gelirseniz iyi olur
  23 12 2015, 18:15 – Kızlık Zarı Dikimi: Himm anladim

  Beğen

 3. Kızlık Zarı Dikimi Rize: Merhaba birsey öğrenmek istiyorum ardınca olursanız sevinirim. Hertürlü kizlik zarı dikimi yapiyomusunz yoksa birkere ilişkiye girms olmakmi gerekiyor cevabinizi bekliyorum fiyat nedir önümüzdeki günlerde gelmeyi dusunuyrm
  21 01 2016, 13:41 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Her türlü yapıyoruz
  21 01 2016, 13:41 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeden seçin :
  21 01 2016, 14:02 – Kızlık Zarı Dikimi Rize: Smdi merak ettiğim çift kat dikim nasl oluyor . Genişleme varsa bile kesin cozummudir? Hiç indirim payı yokmudur ve en önemlisi kesin çözüm olurmu
  21 01 2016, 14:03 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kesindir
  21 01 2016, 14:03 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Çift kat zor yırtılır ilişkide
  21 01 2016, 14:03 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Genişleme varsa daraltmada ilave ederiz
  21 01 2016, 14:03 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: %10 nakit indirimi yaparız
  21 01 2016, 14:06 – Kızlık Zarı Dikimi Rize: Çift katta kan gelmeyebilir ozaman genişleme var . Martta düğünüm var oyuzden bi an once olsun istyrm bir subatta snra ya gün istyrm ama İstanbul disindayim ve sadece pazar günleri çalışmıyorum nasıl yapabliriz
  21 01 2016, 14:08 – Kızlık Zarı Dikimi Rize: Korkuyrm ameliyat olupta bide boşa giderse bi işe yaramaz diye
  21 01 2016, 14:12 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tüm işlemler sonuç garantilidir
  21 01 2016, 14:12 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 27 senedir dikiyorum ve kan gelmeyen çıkmadı binlerce hastadan
  21 01 2016, 14:13 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Çift kat daha çok kanar aslında ama ilişkide zor yırtılır ve erkekler bu durumu sever dahaçok
  21 01 2016, 14:13 – Kızlık Zarı Dikimi Rize: Hmmm ya kanamzsa o tedrgin etti beni
  21 01 2016, 14:14 – Kızlık Zarı Dikimi Rize: Daha çok kanar dedginiz mesela nekadar anlamaz dmi dikildigni
  21 01 2016, 14:15 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kimse anlayamaz
  21 01 2016, 14:17 – Kızlık Zarı Dikimi Rize: Ozamn tamam ama pazar günü gelme şansım var açikmisinz nasl yaparz
  21 01 2016, 14:21 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Pazar hariç hergün
  21 01 2016, 15:27 – Kızlık Zarı Dikimi Rize: Gelmeye çalışacağım hafta ici baklm kaca kadar aciksiniz
  21 01 2016, 15:39 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 6
  21 01 2016, 15:43 – Kızlık Zarı Dikimi Rize: Tamm en kisa zamanda görüşmek üzere
  21 01 2016, 15:52 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  Beğen

 4. İyi akşamlar numaranızı Internet’ten buldum flep operasyonunun fıyatını sormak ıstıyorum ve Nasıl randevu alabılırım
  21 02 2016, 19:56 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  21 02 2016, 19:56 – Jin op dr turgay karakaya: Burdan veya telefonla randevu alabilirsiniz
  21 02 2016, 19:56 – Jin op dr turgay karakaya: Listeden inceleyin ;
  21 02 2016, 19:59 – -: Çok teşekkür ederim . Ben çalışıyorum ve başka bir şehirden geleceğim . Cumartesi için de randevu alabilir miyim ?
  21 02 2016, 20:00 – -: Bir de ödemeler Nasıl oluyor kredi kartı imkanlarınız var mı ? Ya da taksit, ayrıca kızlık zarı kaç kez kanar dr bey
  21 02 2016, 20:56 – Jin op dr turgay karakaya: Ctesi olur tek kez kanar
  21 02 2016, 20:56 – Jin op dr turgay karakaya: Nakit veya karta tek çekim
  21 02 2016, 20:59 – -: Peki en yakın randevu verebileceğiniz tarih nedir
  21 02 2016, 21:03 – Jin op dr turgay karakaya: Siz gün seçin deftere bakalım

  Beğen

 5. Hocam kızlık zarı kaç kez kanıyor ben sabiha gokcen e kessem bileti size gelmek için
  4 05 2016, 12:56 – Çift Kat Flep Yöntemi: Sizle uzakligi nekadar
  4 05 2016, 13:14 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 1 saat en az orası
  4 05 2016, 13:14 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Atatürk 10 dak
  4 05 2016, 13:14 – Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam zor mu olur
  4 05 2016, 13:16 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Zor olmaz 1 saat
  4 05 2016, 13:16 – Çift Kat Flep Yöntemi: Ben kestirmiyom ya hocam
  4 05 2016, 13:16 – Çift Kat Flep Yöntemi: Allah onun belasini versin sirf para icin
  4 05 2016, 13:16 – Çift Kat Flep Yöntemi: Inss sorun cikmaz
  4 05 2016, 13:16 – Çift Kat Flep Yöntemi: Yetisirim
  4 05 2016, 13:17 – Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam neolur kusura bakmayin sizide rahatsiz ediyom
  4 05 2016, 13:17 – Çift Kat Flep Yöntemi: Uzak yer ya cookk korkuyorum
  4 05 2016, 13:17 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Atatürke alın.. hemen dibindeyiz uçağın
  4 05 2016, 13:17 – Çift Kat Flep Yöntemi: Hicc bir tanidigimin haberi yok cunku
  4 05 2016, 13:18 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hemen geri uçarsınız
  4 05 2016, 13:18 – Çift Kat Flep Yöntemi: Bende cok istiyorum ama
  5 05 2016, 08:27 – Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam ben ucaga bindim
  5 05 2016, 08:45 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  5 05 2016, 08:45 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: İsim neydi
  5 05 2016, 08:45 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hangi havalimanına
  5 05 2016, 10:15 – Çift Kat Flep Yöntemi: Sabiha gokcen
  5 05 2016, 10:32 – Çift Kat Flep Yöntemi: Ismim leyla
  5 05 2016, 10:39 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok bekliyoruz bugün
  5 05 2016, 10:42 – Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam akmis havasin servisleri geliyormus bakirkoye
  5 05 2016, 10:42 – Çift Kat Flep Yöntemi: Biliyorsunuz siz onlari
  5 05 2016, 10:42 – Çift Kat Flep Yöntemi: Degil mi
  5 05 2016, 10:43 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bakırköy kaymakamlığına çok yakınız
  5 05 2016, 10:44 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Servisler zaten yakına gelir
  5 05 2016, 10:44 – Çift Kat Flep Yöntemi: Tm ins.
  5 05 2016, 10:44 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Size hangisi yapılacak listeden
  5 05 2016, 10:45 – Çift Kat Flep Yöntemi: Dikme ve daraltma
  5 05 2016, 10:45 – Çift Kat Flep Yöntemi: Flep
  5 05 2016, 10:47 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  5 05 2016, 10:54 – Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam otobuse bindim taksimde inip ordan munubusle gelicekmisim
  5 05 2016, 10:58 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  5 05 2016, 10:58 – Çift Kat Flep Yöntemi: Taksim yakin size galiba
  5 05 2016, 11:02 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 20 dak
  5 05 2016, 13:43 – Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam ben bakirkoy durakta indim simdi
  5 05 2016, 13:45 – Çift Kat Flep Yöntemi: Kaymakamliga yuruyorum
  5 05 2016, 13:45 – Çift Kat Flep Yöntemi: Simdi
  5 05 2016, 13:48 – Çift Kat Flep Yöntemi: Kaymakamligin karsisindayim hocam
  5 05 2016, 13:48 – Çift Kat Flep Yöntemi: Mezarligin yani
  5 05 2016, 13:54 – Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam??

  Beğen

 6. Hocam merhaa. Ilk iliski sirasinda 2 cm giris oldu kan geldi bir iki damla. 1 hafta sonra tamamen iliskiye girince kan geldi cok ve 3 gun surdu pembe bi renk olarak. Tekrar iliskiye girersem aci duyar miyim korkuyorum?

  Beğen

 7. Hocam merhaba üzerimizde kot pantolon varken ilişki yşadık sevgilim biraz Eliyle bastırdı vajinama ve beni eve bıraktı evdeyken kan geldi ve ertesi sabah adet oldum kızlığım patlamışmıdır

  Beğen

 8. Ben sevgilmle iliskiye girdim ama arkadan yaptik onden sadece başı girdi çok az bir şekilde girdi ama kanama fln olmadi sonrasında düzenli bir şekilde adetim gldi ama bu ay gecikti çok korkuyirum ins birşey olmamıştır bu olay da 3 ay önce oldu adet olduktan sonra ilişki fln hiçbir şekilde yaşamadık

  Beğen

 9. yardımcı olurmusunz? benim için utanç verici bişey bu ama yaklaşık 2 yıl önce bir ilişkim oldu ve bi kaç kez birliktelik yaşadık! kanama da oldu tabiki. merak ettiğim şu üstünden iki yıl geçti evleneceğim zaman ilk gecem de zedelenme falan olur mu az da olsa kanama olma ihtimali olur mu?

  Beğen

  1. Kanamaz tabiki.. Bekaretiniz bozuldu ise üzülmeyin kızlık zarı dikimi yaparak yeniden kalıcı orijinallik sağlıyoruz, böylece gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasını garanti altına alırsınız, güncel kızlık zarı dikimi fiyatları liste halinde almak için WhatsApp 0532 221 3007 den asistanım Esra hanıma yazabilirsiniz.

   Beğen

   1. 😦 ama siz istanbuldasınız bense konya da ve benim oraya gelebilme ihtimalim 0 malesef 😦 konya da benim için önerebileceğiniz bir jinekolog varmıdır?

    Beğen

   2. Kızlık zarı dikim ameliyatlarını ve muayenelerini sonuç garantisi almak açısından  İstanbul dışında yaptırmanızı pek tavsiye etmem, son derece hassas operasyonlardır, kürtaj, sezaryen gibi sıradan ameliyatlarla karıştırmayın. Biz Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafedeyiz, yaklaşık 30 dakikada ameliyatınız sürer, aynı gün geri uçarsınız. Gerek yurtdışından, gerekse uzak illerden birçok hastamız o şekilde yapıyor.

    Beğen

 10. Merhaba. Ben masturbasyon yaldigimdan sonra pembe bi akinti, amma cok acik pembe sulu akinti oldu. Bir kac sene sonra yine oyle bir akinti oldu. Sizce kizlik zarim bozulmusmudur?

  Beğen

 11. Doktor bey benim sevgilimle surtunmeye dayali bi iliskim oldu ama surtme yaparken yanlislikla icine girdi aniden aci hissettim ne kadari girdi bilmiyorum ama iki damla kan geldi sonra agri ve yanma hissi olustu aksam tekrar bi iki damla kan geldi ve ertesi gun yine biraz kanama oldu kizlik zarim bozulmusmudur kanama olmasi kizlik zarinin bozuldugunu mu gosterir zedelenme olusmussa kendiliginden iyilesir ve iliskiye girdigimde tekrar kanarmi bu suphe yiyip bitiriyo icimi cok kotuyum lutfen cevabinizi bekliyorum..

  Beğen

   1. Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya
    Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
    İncirli Cad No 9 Ceylan Apt Kat 2 Bakırköy İstanbul ( Bakırköy kaymakamlığına çok yakınız, Garanti Bankası karşısı sağda köşedeyiz )

      http://www.drturgaykarakaya.com

    HARİTADA KONUM :
    http://maps.google.com/?cid=12392882966297770903&hl=tr&gl=tr

    0212 227 5519
    0532 221 3007 WhatsApp
    0542 215 7274

    Fiyat bilgisi için WhatsApp’tan yazınız

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s