Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi

2015 yılı İstanbul ve Ankara gibi metropollerde flep yöntem kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak …. tl civarından başlar, yaklaşık 30 dakika süren lokal anestezi ile gerçekleştirilen operasyondan hemen sonra hatta aynı gün çalışma hayatınıza veya sosyal hayatınıza devam edibiliyor olmanız himenoplasti ameliyatında konforu arttıran bir unsur. İstanbulda jinekolojik ameliyatlar arasında son yıllarda en fazla istenen operasyon kızlık zarı dikimi olarak göze çarpıyor. Bekaret tamiri yani kızlık zarı diktirme ameliyatlarındada %90 oranında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediliyor , çok daha eski bir bekaret onarım çeşidi olan geçici kızlık zarı dikimi artık nadiren talep görür oldu , bunun sebebide dikim himenoplasti sonrası bikaç gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu olsa gerek. Oysaki kalıcı kızlık zarı diktirdiğinizde cinsel ilişki için sonsuz bir zamanınız oluyor. Ne zaman jinekolog muayenehanemizin telefonu çalsa hastaların çoğu kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kalıcı kızlık diktirme yani flep yöntemi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yönde olur, esnek kızlık zarından kan gelir mi , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , geçici kızlık zarı dikimi ücreti nedir , Ankara’da kızlık zarı diken doktorlar hangileridir , vajina daraltma fiyatları kaçadır , kürtaj fiyatları neye göre hesab edilir , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası gebelik sorunu yaşarmıyım , kürtaj yasasına göre en erken kaç yaşında çocuk aldırabilirim , kanda yapılan beta HCG gebelik testi fiyatı nedir gibi birçok soru geliyor, isterseniz kafanızda kalan soru işaretlerini paragraflar halinde cevaplamaya çalışalım. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

 WhatsApp = 0532 221 3007 

 www.twitter.com/jinekologdr

 www.facebook.com/kurtajfiyatlari

 Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi 

Aslında bakireliğie geri dönmek ve hayata beyaz bir sayfa açmak için bence en iyi metod flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , 25 dakikalık basit bir operasyondan geçip , aynı gün hiçbirşey olmamış gibi normal hayatınıza dönebiliyorsunuz ve 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesini ve dikiş izlerinin tümden yokolmasını bekledikten sonra yepyeni bir kızlık zarınız oluyor ve cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zamanınız. Evet gerçektende en orijinal ve fonksiyone kızlık zarı dikimi ameliyatı flep yöntemidir , birkaç paragraf aşağıda kızlık zarı dikimi nasıl yapılır başlığı altında flep yöntemi ameliyat metodunu anlatıyorum , bu arada kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı İstanbul’da yaklaşık olarak …. tl seviyelerinden başlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 

İstanbul’da kızlık zarı dikimi fiyatı flep yöntemi kalıcı dikim veya geçici kızlık zarı dikimi için ortalama …. tl civarıdır , ama çift kat flep isterseniz bu sefer …. tl kadar dikim ücreti istenecektir , yada kızlık zarı dikimi ile vajina daraltma ameliyatını aynı seansta yaptıracaksanız yine …. tl dikim masrafı çıkacaktır , daha ileri bir metod ise 3lü yöntem denen kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatları tek seansta olacaksa …. tl gibi fiyat karşınıza çıkabilir. Buna karşılık sadece kızlık zarı muayenesi yaptıracaksanızda … tl kadar muayene ücreti ödemeniz yeterli olacaktır.

 Kızlık zarı 

İlginç olarak insan dışında diğer memelilerde olmayan bu anatomik oluşum günümüzde kadınların cinsel sayacı olarak kullanılmatadır , yani bir bayanın daha önce cinsel ilişkiye girip girmediği kabaca bakire olup olmadığı ile değerlendirilir , biliyorum kadınlar için çok sinir bozucu bir durum ve erkeklerde böyle bir gösterge organ yok , oda erkeklerin evlilik öncesi cinsel serbestisitesini sağlıyor. Anatomik olarak vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride bulunan ve 2 mm kalınlığında üzerinde kan dolaşımı olan ve çok hassas bir dokudan yapılmış oluşumdur. En önemli özelliği ise bir kere yırtıldığı zaman kendiğinden iyileşerek eski haline gelmez , bilakis vajina duvarlarına doğru büzülerek giriş yolunu iyice açar . Ama bereket versinki kızlık zarı dikimi ile eski haline getirmek mümkün. İstanbul’da kızlık zarı dikimi ücreti ortalama …. tl seviyelerindedir.

 Kızlık zarı dikimi 

 İstanbul himenoplasti yani kızlık zarı dikimi için nerdeyse tüm dünyada bilinene bir merkez oldu , öyleki artık sadece Türkiye’nin en uzak illlerinde uçakla günübirlik kızlık zarı dikimi hastası gelmek dışında Avrupa ve kuzey Afrika ülkelerindede birçok hasta gelerek bize himenoplasti yaptırıyor , beni nerden buldunuz dediğimde ise hocam internete kızlık zarı diken en iyi doktor yazıncada …. siteler… çıkıyor diyorlar. 2015 yılı için İstanbul ve Ankara’da kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla yapılmaktadır , kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi olarak. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini üst paragraflarda anlatmıştım , geçici kızlık zarı diktirme ameliyatınıda aşağıda anlatacağım. İstanbul’da himenoplasti ücretleri yaklaşık …. tl civarıdır.

 Geçici kızlık zarı dikimi 

2015 yılı ilk aylarında İstanbul’da geçici kızlık zarı dikimi çok eski ve modası geçmiş bir metod olmakla beraber flep yöntemi kalıcı dikime uygun olmayan bayanlara hala uygulanmaktadır , özelliklede bikaç gün içinde cinsel ilişki gerektiren özel duurmlarda veya son anda kızlık zarı diktirme kararı almış gecikmiş vakalarda gerdekten bikaç gün önce küçük bir oeprasyonla kızlık zarı geçici olarak dikilebilir. Flep yöntemi kadar garantili ve orijinal bir yöntem değildir ama en önemli avantajı kızlık zarınızı diktirdikten hemen sonra ahtta aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz , ama kötü tarafı 5 gün içinde ilişki yaşamaz iseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılacaktır. Ben bunu külkedisi hikayesine benzetiyorum 🙂 İstanbul’da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı …. tl lerdedir.

 Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? 

Bekaret tamiri yani himenoplasti ameliyatları halk tarafınca çok ilginç bulunur, bakire olmayan bir bayanı bakire bir bayana çevirmek , yani sosyal durumunu tamamen değiştirmek ilginçtir gerçektende, hatta eskiden bayanların nufus cüzdanlarında bakre veya kadın diye 2 farklı kategori yazılıyordu. Bekaret diktirecek hastaların çoğu gelmeden önce telefonla kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye sorarlar. 2015 yılı ve geçen 10 yılda çok popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyat tekniğimizden biraz bahsedelim ozaman ; 1- Hastanın kabulu ve kızlık zarı muayenesi 2- Bekaretin bozulmuş olduğunun tespiti ve kızlık zarı dikimi ameliyatının hastaya şekil çizerek izah edilmesi 3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi ve vajina girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması , böylece dikim esnasında hastanın acı hissetmesinin engellenmesi. 4- Vajina yan duvarından kızlık zarı ile aynı kalınlıkta ince bir mukoza tabakası yani flep kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilmesi , flebin diğer ucunun vajina duvarında sabit tutulması yaklaşık 25 dakika süren kızlık zarı dikim ameliyatından sonra hasta masadan kakarak yürüyüp gidebilir ve çalışıyorsa çalışma hayatına , veya sosyal hayatına aynen geri döner. 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesi sürer ve sonrasında dikiş izi kalmaz ve ne zaman isterse cinsel ilişkiye girebilir , ister hemen, ister yıllar sonra bile cinsellik yaşasa mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır.

 Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? 

Sanıyorum İstanbul’da kızlık zarı diktirmeyi düşünüpte bize telefon açmayan ve kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye sormayan himenoplasti hastası yoktur. Bazılarıda doktor Turgay bey biliyorum çok saçma bir soru olacak ama kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı diye soruyor , sanıyorum bu konuda emin olmadan insanların içi rahat etmiyor , ama haklılarda bende diktirecek olsam aynı o sualleri sorardım , ama rahat bir nefes alın ve hızla verin , kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle  anlaşılmaz , daha önceden böyle bir ameliyat geçirdiğiniz asla belli olmaz.

 Kızlık zarı diktirenler 

İstanbul’da himenoplasti yani bekaret tamiri yaptırmayı planlayan birçok bayan kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını araştırırlar , özellikle kadınlar kulübü ve ekşi sözlük gibi forum ortamlarında daha önceden kızlık zarı dikimi yaptırmış ve başarılı olmuş ablalarının deneyimlerinden faydalanmak isterler ama kızlık zarı dikimi ameliyatı öylesine mahrem bir tecrübedir ki İstanbul’da her yıl binlerce bayan kızlık zarı diktiriyor olmasına rağmen kimler kızlık zarı diktirdi parmak kaldırsın dediğinizde kimse kendini belli etmez. Ama bencede onlara hak verin ve empati yapın , diyelim siz kızlık zarı diktirdiniz ve evlendiniz , ilk gecede kanama oldu ve sınıfı geçtiniz , gebe kaldınız bebekleriniz oldu , internete giripte kızlık zarı diktiren biri olarak genç kızlara yol göstereyim dermiydiniz. Ama yinede bizim sitelerimizde binlerce yorum arasından kızlık zarı diktiren bayanların yorumlarına rastlayabilirsiniz.

 Esnek Kızlık zarı 

İstanbul’da kızlık zarının esnek olduğunu düşünen birçok hastamız kızlık zarı muayenesi için bize geliyor . Aslında istatistiki olarak bir bayanda esnek kızlık zarı çıkma ihtimali %5 civarıdır , yani her 20 bayandan birinde esnek kızlık zarı vardır ve ilk gecede kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz. Anatomik olarak esnek kızlık zarı aslında ortada tek delikle kızlık zarı çeşidinin abartılı bir versiyonudur , ortadaki tek delik biraz daha büyüktür ve ilişkide penis bu deliğe yönlenerek vajinaya giriş yapar , kızlık zarı içten ayrışarak bozulur ama kanama ortaya çıkmaz. Kızlık zarı esnek olan bayanlar normal kanayan kızlık zarına geçmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırırlar.

Vajina daraltma

İstanbul’da 2015 yılı dahil son yıllarda özellikle kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatlarında ilave olarak vajina daraltma ameliyatıda çok istenmeye başladı. Sanıyorum evlilikten önce flört dönemi veya nışanlılıkta gerçekleşen yoğun cinsel yaşantıdan sonra evlilik planları değişirse gemiye yeni bir kaptan atanmadan önce geçmişin tüm izlerini silmek , kızlık zarı diktirmek ve genişlemiş olan vajinayıda eski dar haline getirmek çok mantıklı oluyor. Bunların dışında çocuk doğurmuş bayanlardada vajina genişlemesi az veya çok mutlaka oluyor ve cinsel hazzı azaltan bir unsur olarak evli çiftlerin arasına girebiliyor , böyle durumlardada vajina daraltma ameliyatı imdada yetişerek ilk günkü darlığı yakalamak mümkün oluyor. 2015 yılı için İstanbul’da vajina daraltma fiyatları 3 aşağı 5 yukarı yaklaşık …. tl civarıdır.

Kürtaj

Planlamadığınız bir hamilelik yaşamadan onların paniğini net olarak anlamazsınız. Gerçektende istenmeyen gebelikler insanı en olmayacak zamanda yakalar ve iki ayağını bir papuca sokar . Ülkemizde kürtaj yasasına göre 10 haftayı geçmeyen gebelikleri kürtaj ile sonlandırmak yasal ve serbesttir, ama siz 10 haftam var diye sakın beklemeyin, zira birçok hasta gebelik haftasını yanlış hesapladığı için 10 haftayı aşarak kürtaj şanslarını kaybediyorlar. İstanbul’da kürtaj ücretleri ise … tl fiyat seviyelerinden başlar.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Reklamlar

“Kalıcı kızlık zarı dikimi” için 6 yorum

 1. Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Hocam iyi geceler ben kizlik zarimi diktirmek istiyorum uzun sureli olarak yontem falan bilmiorum .. fiyati nedir bunun ve kliniginiz nerede acabaa ?
  9 Şub 06:25 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi liste atayım

  Beğen

 2. Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Iyi geceler
  10 03 2015, 08:25 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  10 03 2015, 09:13 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Gunaydin efendim öncelikle .
  10 03 2015, 09:20 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  10 03 2015, 09:24 – Jinekolog Operatör Doktor: Dinliyorum
  10 03 2015, 09:24 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Sizinle sizinde bildiginiz uzre ozel bi konusmak istiyorum. Cok arastirdim ama size yazmak istedim. Ben 3 yil once bi sekilde bekaretimi kaybettim . hickimseye de anlatamadim. Cok guzel evlilige gidebilcek bi iliskim var ama her adimimda korkumla yasiyorum. Biri ogrenir duyar diye . ustelik kaoali bi bayanim ben . size bunu soylemem ne kadar dogru bilmiyorum ama baska secenegim de yok yani . ben cidden napicagimi bilmiyorum
  10 03 2015, 09:29 – Jinekolog Operatör Doktor: Kaoali ?
  10 03 2015, 09:30 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Yanlis yazmisim kusura bakmayin . kapali demek istedim.
  10 03 2015, 09:31 – Jinekolog Operatör Doktor: Haa ok
  10 03 2015, 09:31 – Jinekolog Operatör Doktor: Hastalarımızın yarısı kapalı merak etmeyin
  10 03 2015, 09:31 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Ayrica doguluyum . Boyle durumlar nasil karsilanir sizde tahmin edebilirsiniz.
  10 03 2015, 09:32 – Jinekolog Operatör Doktor: Hastalarımızın yarısı doğulu merak etmeyin 🙂
  10 03 2015, 09:33 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: 😁😁
  10 03 2015, 09:34 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Universiteye henuz basladim . kendi basima nasil halledicem bunu.
  10 03 2015, 09:37 – Jinekolog Operatör Doktor: Genelde kendi başına halledilen bir iş bu
  10 03 2015, 09:37 – Jinekolog Operatör Doktor: Gizli kalması açısından
  10 03 2015, 09:37 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Farkindayim
  10 03 2015, 09:37 – Jinekolog Operatör Doktor: Operasyonun sonucu konusunda güvenebilirsiniz sorun çıkmaz
  10 03 2015, 09:38 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Ucretleriniz ne kadar
  10 03 2015, 10:16 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Nakit mi
  10 03 2015, 10:16 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Kart falan geciyo mu.
  10 03 2015, 10:24 – Jinekolog Operatör Doktor: Kartta geçer nakitte
  10 03 2015, 10:24 – Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Anliyorum.

  Beğen

 3. Kızlık Zarı Ameliyatı: Merhaba
  23 12 2015, 13:01 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Telefonunuza internet yoluyla ulaştım
  23 12 2015, 13:02 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Kızlık zarı operasyonu yaptırmayı düşünüyorum
  23 12 2015, 13:02 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Ama
  23 12 2015, 13:03 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Yapilirmi bilmiyorum beni kısaca bilgilendirirmisiniz yani yıllar geçmesine rağmen bu işlem yapıla bilirmi
  23 12 2015, 13:03 – Kızlık Zarı Ameliyatı: ?
  23 12 2015, 13:04 – Jin op dr turgay karakaya: Tabiki yapılır 20 sene bile geçse
  23 12 2015, 13:04 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Ben kalıcı olanını düşünüyorum
  23 12 2015, 13:05 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Fiyatlarınız nasıl peki
  23 12 2015, 13:05 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Birde bu işlem için önce muayne olmam gerekiyomu
  23 12 2015, 13:11 – Jin op dr turgay karakaya: Zaten geldiğinizde aynı seansta önce muayene ediyoruz
  23 12 2015, 13:11 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Peki son olarak ortalama bir fiyat rica edebilirmiyim
  23 12 2015, 13:11 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Sizden
  23 12 2015, 13:15 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Teşekkür ederim mutlaka tercihim siz olacaksınız
  23 12 2015, 13:15 – Kızlık Zarı Ameliyatı: Çok sagolun

  Beğen

 4. Kızlık Zarı Dikimi Malatya: Mrblar
  21 01 2016, 22:47 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  21 01 2016, 22:47 – Kızlık Zarı Dikimi Malatya: Numarnizi netten aldim. Malatyadan yaziyorum. Adim zeliha kizlik zariyla ilgili bilgi almak istiyorum
  21 01 2016, 22:47 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  21 01 2016, 22:48 – Kızlık Zarı Dikimi Malatya: Tsk ederim. Benim kizligim yedi yil once bozuldu simdi diktirmek istiyorum nasil yapabilirim bilgi verirmisinz
  21 01 2016, 22:49 – Kızlık Zarı Dikimi Malatya: Bu saatte sizi rahatsiz ettim ama kurusa bakmayin
  21 01 2016, 23:02 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeden seçin :
  21 01 2016, 23:09 – Kızlık Zarı Dikimi Malatya: Benim dikilsin saglam olsun bi yil snra evlenecem hocam bi sorun yasamak istemiyorum ucret onemli degil yeterki bu sorun ortada kalksin. Bide malatyadaym nasil olack.
  21 01 2016, 23:10 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Uçağa 10 dakikayız aynı gün geri

  Beğen

 5. Merhaba iyi aksamlar bu saate rahatsiz ediyorum ama simdi sayfaniza denk geldim kalıcı kızlık zarı dikimi hakkinda danismak istiyorum size
  22 02 2016, 08:07 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  22 02 2016, 11:03 – -: Kalici kizlik zarii dikim ucretii ne kadar acabaa bide kaliciligin ne kadar garantisi var mesela simdi yapildii 5 sene sonra evlendim garanti veriyomusun
  22 02 2016, 11:28 – Jin op dr turgay karakaya: 20 seneye kadar sorun olmaz garantidir
  22 02 2016, 11:28 – -: Ucreti ne kadar peki

  Beğen

 6. Merhaba Turgay Bey musaitseniz kalıcı kızlık zarı dikimi hakkında birkaç sorum olacak..
  8 05 2016, 21:03 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  8 05 2016, 21:08 – -: Ben kızlık zarı dikimi hakkında bilgi almak istiyorum sizden
  8 05 2016, 21:09 – -: Fiyatı nedir ne kadar zamanda taburcu olunur ve anlaşılabilen birşey midir?
  8 05 2016, 21:39 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 30 dak sürer ve yürür gidersiniz
  8 05 2016, 21:40 – -: Anlasilabilir mi peki
  8 05 2016, 21:40 – -: Ve fiyat nedir
  8 05 2016, 21:40 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Anlaşılmaz asla
  8 05 2016, 21:42 – -: Teşekkür ederim en yakın zamanda gorusmek üzere..
  8 05 2016, 21:51 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s