Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

İstanbul’da 2014 yılı ikinci yarısında ve zannediyorum 2015 yılında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak …. tl seviyelerinden başlayarak yapılacak işlemin seviyesine göre değişebiliyor.  Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor. Özellikle İstanbul avrupa yakası ve Ankara’da kızlık zarı diken yerlerde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi …. tl civarı iken çift kat flep yaklaşık …. tl civarına yapılmaktadır. Yine son zamanlarda çok popüler olan flep yöntemi himenoplasti ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı ise aynı seansta yapıldığı için İstanbul’da yaklaşık …. tl ye uygulanıyor.
Kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma gibi destekleyici operasyonlar yapıldığı gibi cinsel organ girişinde yeralan küçük dudakların sarkması gibi istenmeyen görünümleride labiaplasti ile aynı seansa sığdırmak mümkündür , yani himenoplasti kızlık zarı dikimi  , vajina daraltma ve labiaplasti tek seansta yapılabiliyor, bu üçlü operasyon istanbulda kızlık zarı diken doktorlarca yaklaşık  …. tl civarına yapılıyor.
İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi fiyatlarının dışında bu hassas operasyonun hangi jinekoloğa yaptırılması gerektiği konusu dahada önemlidir , acaba kızlık zarı flep yöntemi konusunda hangi doktor daha iyidir , hangi doktor sizi sonuca ulaştırır , kızlık zarı dikiminde garanti verebilecek jinekolog kimdir ? Gibi sorularınız için bence açın google’ı ve yazın ” kızlık zarı diken en iyi doktor ” diye , bakalım hangi jinekologlarla karşılaşacaksınız , bu arada ilk sıralarda  bulacaksınız 🙂

Www.twitter.com/jinekologdr

Www.facebook.com/kurtajfiyatlari

WhatsApp = 0532 221 3007

Muayenehane telefonları : 0212 227 5519 – 0532 221 3007 – 0542 215 7274 – 0532 441 9825

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi İstanbul’da en fazla tercih edilen himenoplasti çeşididir , aslında hastalar flep yöntemini seçmekte yerden göğe kadar haklılar diyebilirim , orijinal kızlık zarınızı geri istiyorsanız , yada eski bakirelik günlerinizi özlediyseniz , flep yöntemi tam size göre diyebilirim.
Metod olarak vajina yan duvarından kaldırılan ince bir mukoza tabakasının yırtılmış olan kızlık zarı ringine dikilmesi ile gerçekleştirilen yöntemde dikişlerin iyileşmesi yaklaşık olarak 20 gün sürüyor , yani kaba taslak flep yöntemi yaptırdıktan sonra ilk 1 ay cinsel ilişkiye giremezsiniz , ama sonrasında altından yepyeni bir kızlık zarı ortaya çıkacağı için resmen bakirelik günlerine geri dönmüş gibi hissedersiniz , yani başınızdan geçen o talihsiz cinsel deneyimi tamamen unutabilirsiniz artık. İsterseniz hemen isterseniz yıllar sonra cinsel ilişkiye girin mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır.

Geçici kızlık zarı 

İstanbul’da flep yönteminden sonra geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyenlerin oranı azaldı , herkes kalıcı flep yöntemi himenoplasti yaptırmak istiyor. Oran olarak %90 vaka flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi isterken ancak %10 luk bölümü geçici kızlık zarı dikimi talep ediyor.
Geçici kızlık zarı dikiminde eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatları gerilerek birbirine dikiliyor , ama himen yani kızlık zarı dokusu öylesine frajil yani yırtılmaya müsait ki geçici kızlık zarı diktirdikten sonra birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekiyor, yani en fazla 5 gününüz var diyebilirim.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı

2014 yılında İstanbul’da çok popüler olan bu kombine operasyonda aynı seans içinde önce vajina daraltma yapılır , ardındanda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılarak operasyon tamamlanır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Tecrübeli bir jinekolog tarafınca yapılan kızlık zarı dikimi tama yakın olasılıkla anlaşılmaz , özellikle flep yöntemi ile yapıldı ise rahat uyuyabilirsiniz zira siz zaten bakiresiniz.
Cinsel ilişki deneyimi açısından hiç bozulmamış kızlık zarı ile önceden dikilmiş kızlık zarı arasında fark yoktur. Penisin vajinaya girmesi ile kızlık zarı yırtılır ve kızlık zarı üzerindeki kan damarları parçalanarak kanama ortaya çıkar.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Himenoplasti yaptırmayı düşünen birçok bayan bu ameliyatı daha önce yaptırmış yani kızlık zarı diktirmiş ablalarından tavsiyeler almak isterler , ama konu öylesine mahremdir ki , kızlık zarı diktiren bir bayanın bu konuda ortaya çıkıp size öğüt vermesi onun kendi gizliliğine zarar verebilir , bu konuda bizim bloglarımızda birçok isimsiz yorum bulacaksınız .

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274
0532 441 9825
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Reklamlar

“Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı” için 13 yorum

 1. 1 Ekim 11:03 – Kızlık Zarı Diktiren Hastamızın Yorumu BAŞARILI SONUÇ: meraba ben xxxxx 🙂 turgay beye cok tessekur.ettimi.iletirmisiniz 🙂
  1 Ekim 11:10 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi ne yapılmıştı size
  1 Ekim 11:11 – Kızlık Zarı Diktiren Hastamızın Yorumu BAŞARILI SONUÇ: zar dikimi kiz arkdsmla gelmistik 🙂
  1 Ekim 11:26 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Nasıl geçti
  1 Ekim 11:27 – Kızlık Zarı Diktiren Hastamızın Yorumu BAŞARILI SONUÇ: sorunsuz 🙂 cok korkmustum ama huzur.doluyum cok saolun 🙂
  1 Ekim 11:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Bizde çok secindik allah bol çocuk versin 🙂
  1 Ekim 11:32 – Kızlık Zarı Diktiren Hastamızın Yorumu BAŞARILI SONUÇ: aminnnnnnnnnn:)

  Beğen

 2. 2 Ekim 10:11 – Evlilik Öncesi Geçici Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Hasta: Merhaba
  2 Ekim 10:11 – Evlilik Öncesi Geçici Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Hasta: Kusura bakmayın yazıyorum işdeyim
  2 Ekim 10:12 – Evlilik Öncesi Geçici Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Hasta: Fiyatları öğrenebilirmiyim
  2 Ekim 10:15 – Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com
  Kurtajfiyat.blogspot.com

  Beğen

 3. 19 Ağustos 23:21 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Slm
  19 Ağustos 23:22 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Adana'da Flep yöntemi ile tedevi edilebilen bir yer varmı
  19 Ağustos 23:24 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Bilgim yok biz istanbuldayız
  19 Ağustos 23:25 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Gercekten böyle bişey varmı
  19 Ağustos 23:25 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Kalıcı olarak
  19 Ağustos 23:25 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Yapılıyor mu
  19 Ağustos 23:31 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet garantili
  23 Ağustos 00:35 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Hatay Adana bölgesinde Filep yöntemi yapan bir yer Var mı
  23 Ağustos 07:35 – Op. Dr. Turgay Karakaya: bu işin merkezi istanbuldur avrupadan bile uçakla günübirlik gelip diktirip aynı gün geri dönüyorlar
  11 Kasım 08:06 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadar Hatay'dan Yazıyorım
  11 Kasım 08:07 – Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : http://www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : http://www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Beğen

 4. 11 Kasım 10:41 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Kız arkadasım la sırt
  11 Kasım 10:43 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla iliskiye Gitme sonucu Yırtılma oldu … Kac Zamandır Flep yöntemi hakkında bilgi sahibi oldum … Kızlık zarı sadece bir yerden yırtılmış baktığımız kadarıyla Bunun fiyatı ne kadar okur .. Birde hayatdan Geleceğiz Sabiha gökçene uçak saat onda istsnbulda oluyor Tekrsr Dönüş Saat 16 da Bir günde yetişirim Acaba ?
  11 Kasım 10:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: atatürk hava limanına çok yakınız
  11 Kasım 10:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: işlem 30 dakika
  11 Kasım 10:45 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Atatürk hava alanına burdan sınırlı sayıda uçuş var Ondan dolayı burdan gelirken Bir güne Sıgdırmamız Gerekşyor Ailevi nedenlerden dolayı

  Beğen

 5. 12 Kasım 17:20 – İstanbul'da Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Himenoplasti Fiyatları Sorar: Merhabalar bisi danisabilirmiyim
  12 Kasım 18:14 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  12 Kasım 19:35 – İstanbul'da Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Himenoplasti Fiyatları Sorar: Kalici kizlik zari dikiminin fiyati nedir?
  12 Kasım 19:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Liste atayım
  12 Kasım 19:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  12 Kasım 23:34 – İstanbul'da Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Himenoplasti Fiyatları Sorar: Tesekkurler

  Beğen

 6. Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Merhaba
  7 Şub 03:29 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  7 Şub 10:50 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Sizi amelyatla ilgili rahatsiz etmisdim��
  7 Şub 14:58 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  7 Şub 14:59 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Ben yabanci ulkeden gelecem
  7 Şub 14:59 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Fiyatla ilgileniorum
  7 Şub 15:00 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: İki kere kurtaj oldum biri 16 dieri 8 haftalik
  7 Şub 15:01 – Jinekolog Operatör Doktor: Zar dikimine sorun olmaz
  7 Şub 15:02 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: İlk iliskide kanama olmasi kesinmi ?
  7 Şub 15:02 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Kendisi polis vurur beni yoksa
  7 Şub 15:02 – Jinekolog Operatör Doktor: Kesin, isterse genaral olsun
  7 Şub 15:02 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ��
  7 Şub 15:03 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Generalndiil
  7 Şub 15:03 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: General deil
  7 Şub 15:03 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ��
  7 Şub 15:03 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Marta dusunuorum
  7 Şub 15:03 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Mart ayina
  7 Şub 15:03 – Jinekolog Operatör Doktor: Jinekologla nışanlı olanlar bile var
  7 Şub 15:03 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Oooo daha tehlikeli
  7 Şub 15:04 – Jinekolog Operatör Doktor: Kimse anlayamaz.. ispatlanamaz
  7 Şub 15:04 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Bide kurtajdan dolayi acaip genislenme var
  7 Şub 15:04 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ��
  7 Şub 15:04 – Jinekolog Operatör Doktor: Mutlaka kan grlir
  7 Şub 15:04 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: He mutlaka gelsinde kafaya mermiyi yemiyim
  7 Şub 15:04 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ��
  7 Şub 15:05 – Jinekolog Operatör Doktor: Yırtılınca acı duyacaksınız ve belirin kanama olacak
  7 Şub 15:05 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Bana onlardan hangisi uygulanir?
  7 Şub 15:05 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Fiyata bakacam ona gore soruorum
  7 Şub 15:06 – Jinekolog Operatör Doktor: Sizin duruma flep + daraltma uygun = …
  7 Şub 15:06 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Cift katla tekin farki ne?
  7 Şub 15:06 – Jinekolog Operatör Doktor: Daha zor delinir.. iri yarı bayanlara uygun
  7 Şub 15:07 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: 57 kiloyum��
  7 Şub 15:07 – Jinekolog Operatör Doktor: Tek kat flep ve daraltma
  7 Şub 15:07 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Randevunu ne zaman almam lazim?
  7 Şub 15:07 – Jinekolog Operatör Doktor: 1 hafta önce veya dahada öncr
  7 Şub 15:07 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Marta gelecem bakuden inşallah
  7 Şub 15:07 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Gizlilik bilgileri peki?
  7 Şub 15:08 – Jinekolog Operatör Doktor: Gizli kalacak tabiki
  7 Şub 15:09 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Hm guzel tesekkur ederim
  7 Şub 15:09 – Jinekolog Operatör Doktor: Baküden çok gelen var bize 🙂
  7 Şub 15:10 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ��
  7 Şub 15:10 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Rezillik
  7 Şub 15:10 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ��
  7 Şub 15:10 – Jinekolog Operatör Doktor: Aynı gün dönersiniz
  7 Şub 15:10 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Bir hafta kalmak zprunda deilmiyimki?
  7 Şub 15:10 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Kontrol icin
  7 Şub 15:11 – Jinekolog Operatör Doktor: Hayır , ama vaktiniz varsa kalın kontrol free
  7 Şub 15:11 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Hm annadim

  Beğen

 7. 7 Şub 15:12 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Peki duyunden once?
  7 Şub 15:12 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Kontrol gereklimi
  7 Şub 15:12 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ?
  7 Şub 15:13 – Jinekolog Operatör Doktor: Hayır tabiki
  7 Şub 15:13 – Jinekolog Operatör Doktor: Yoksa ne kıymeti kalır kalıcı dikimin
  7 Şub 15:13 – Jinekolog Operatör Doktor: o şekilde kontrole çağıranlar ……….
  7 Şub 15:16 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ��
  7 Şub 15:16 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Tmm anladim
  7 Şub 15:16 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ��
  7 Şub 15:19 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Bakudede yapiolar ama bir aya evlen diolar
  7 Şub 15:19 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: ��
  8 Şub 11:04 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Meraba ��tekrardan rahatsoz ediorum benimm isi marta deil daha erkene alindi ben en kisa zamanda gelmeli oldum sizin klinika nerde istanbulun neresinde ayni gune donus bileti alacam
  8 Şub 16:18 – Jinekolog Operatör Doktor: Bakırköy incirli cad 9
  8 Şub 16:19 – Jinekolog Operatör Doktor: Atatürk hava limanına çok yakınız
  8 Şub 16:20 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Hm ozaman ora ucarim
  8 Şub 16:22 – Jinekolog Operatör Doktor: Gün?
  8 Şub 16:22 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Kesinlestirib soze yazacam klinik ortamindami calisiosunuz
  8 Şub 16:23 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Bide o amelyatdan bi ay sonra ilskiye gore biliriz olemi?
  8 Şub 16:26 – Jinekolog Operatör Doktor: Girebilirsiniz.. özel muayenehane
  8 Şub 16:27 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: İyide usdunde ne yazio nasil bulacam tek gele bilirim
  8 Şub 16:27 – Jinekolog Operatör Doktor: Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor
  8 Şub 16:28 – Jinekolog Operatör Doktor: İncirli cad 9 bakırköy
  8 Şub 16:28 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Anladim tskr ederim biıetialdimmi yazacam size
  9 Şub 13:25 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Cok korkuorum anlasilir die��artik en kisa zamanda yaptirmam lazim bana fiyati lirayla solemisdiniz eger mumkunse avroyla soleyin tek kat flep ve daraltma
  9 Şub 13:26 – Jinekolog Operatör Doktor: ..tl
  9 Şub 13:26 – Jinekolog Operatör Doktor: … eu
  9 Şub 13:28 – Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Vuvvvv

  Beğen

 8. Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Slm iyi aksamlar
  10 03 2015, 20:33 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  10 03 2015, 20:34 – Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Jinekologsunuz demi
  10 03 2015, 20:34 – Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  10 03 2015, 20:34 – Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Nerde peki
  10 03 2015, 20:35 – Jinekolog Operatör Doktor: Bakırköy
  10 03 2015, 20:35 – Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Ya ben sizinle kizlik zari için gorusecektimde kaliciyi ne kadara yapiosunuz
  10 03 2015, 20:37 – Kızlık Zarı Dikimi İzmir: En düşük fiyatı ne kadar çok pahalida bunlat
  10 03 2015, 20:54 – Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Kalıcı ama demi
  10 03 2015, 20:55 – Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Hadi ya

  Beğen

 9. Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: Pardon ben diğer numaranızı yazdım ozurdlerim ama ben suan çok zor durumdayim tam net birşeyde blmiom ve size danışmak istirom😢
  23 12 2015, 07:07 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  23 12 2015, 13:17 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: Nasıl soylim blmiorm ki söyle birsey sevgilimle şu şekilde birsey oldu parmağıyla vajinami zorladi ve sabah kalktığımda kan vardı ama bir hafta kanamam oldu ya kizliklmi bozuldu yoksa adetmi oldum çünkü tmda adet haftamdaydim ama vajinamin etrafı idrarimi yaparken yaniiodu nasıl anliycam😢
  23 12 2015, 13:40 – Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuş gibi duruyor ama muayene edelim kesin konuşalım.. bozulmuşsa dikeriz orijinal olur yine
  23 12 2015, 13:41 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: Ücreti nekadar acaba
  23 12 2015, 13:41 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: Ama 1 hafta kanamam
  23 12 2015, 13:42 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: Oldu
  23 12 2015, 13:42 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: Ve ondan sonra adet olmadım birdaki aya kadar
  23 12 2015, 13:42 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: 😢
  23 12 2015, 13:47 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: Bide çok rahat grio parmak 😢ya blmiorm
  23 12 2015, 13:55 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: Ama o olay oldugunda canim acimadi sadce yanma oldu oda çok zorladgi icinmi acaba ya çok düşünceli kaldım 😢
  23 12 2015, 14:04 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: Yani doktor bey benim anlatimima göre böyle birşey varmıdır ki😢
  23 12 2015, 14:56 – Jin op dr turgay karakaya: İhtimal yüksek
  23 12 2015, 15:03 – Parmakla Kızlık Zarı Patlaması: dimi 😢

  Beğen

 10. Flep Yöntemi Ücreti: kiz arkadasimla 1 yil once birlikte olduk ve suan ayrilma durumundayiz flep yontemini arastirdim daha net bir bilgi icin size ulastim ucreti ne kadardir omur boyu kalici olurmu yani yillar sonra ewlendigi zaman yine kanama olurmu muayene olursa ameliyat olup olmadigi belli olurmu.biraz aydinlatirmisiniz

  Beğen

 11. Mrb. Siz bakirkoyun neresindwsiniz. Yeraltı çarşısı var. Bi bildiğim. Ona yakinmisiniz
  22 02 2016, 10:10 – -: Ekimde düğunum var. Evlilik dışı ilişki yaşadım daha önce. Flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyat da öğrenebilir miyim
  22 02 2016, 10:10 – -: Kalıcı istiyirm
  22 02 2016, 10:10 – -: Kesin çözüm oluyo mu peki
  22 02 2016, 10:54 – Jin op dr turgay karakaya: Kaymakamlığa çok yakınız
  22 02 2016, 11:03 – -: Tmm. Şuan elimde hiç param yok. Braz biriktireyim gelirim size. Fiyat değişmez dimi. Temmuzdan snra yaptirsam olur mu
  22 02 2016, 11:28 – Jin op dr turgay karakaya: Olur
  22 02 2016, 11:31 – -: Tmm
  22 02 2016, 11:31 – -: Bakirkoyde kaumakamligin ordasiniz dimi
  22 02 2016, 11:31 – -: Tabelaniz falan var mi
  22 02 2016, 11:34 – Jin op dr turgay karakaya: Az yukarısında TEB bankası karşısı 2. Kat tabela var
  22 02 2016, 11:38 – -: Bakırköy meydanda insem bulabilirim dimi
  22 02 2016, 11:55 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  22 02 2016, 11:55 – Jin op dr turgay karakaya: Listenin sonunda konum vardı
  22 02 2016, 11:58 – -: Tmm bakicam

  Beğen

 12. Selam hocam flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyatı ile bilgi alacaktım müsait olduğunuzda yardımcı olursanız sevinirim
  8 05 2016, 23:38 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  8 05 2016, 23:39 – -: Hangi şehirdesiniz hocam
  8 05 2016, 23:40 – -: Şimdi ben 4 yil önce ilişkiye girdim şuan olurmu bi engeli varmi sizin için hocam
  9 05 2016, 00:09 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Olut
  9 05 2016, 00:09 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: R
  9 05 2016, 00:09 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Sorun değil
  9 05 2016, 00:09 – -: Ücret ne kadar hocam
  9 05 2016, 00:10 – -: Hangi şehirdesiniz
  9 05 2016, 00:17 – -: Sağolun teşekkürler
  9 05 2016, 22:22 – Bu sohbete gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar artık uçtan uca şifrelemeyle korunmaktadır. Daha fazla bilgi için dokunun.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s