Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Ağustos 25

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Avrupa yakası İstanbul’da ve Anadolu tarafında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama …. tl gibi bir seviyeden başlar ve yapılan işlemin durumuna göre …. tl ye kadar çıkabilir , örneğin 2014 yılında bu yaz İstanbul’da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi …. tl iken , bazı durumlarda ihtiyaç olan çift kat flep metodu yaklaşık …. tl ye yapılıyor , yine flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma operasyonları aynı seansta olursa toplam …. tl civarına , çift kat flep + vajina darlatma yapılırsa bu dikim ücreti …. tl lere kadar çıkabilmektedir. Herhangi bir şekilde bekaretini kaybetmiş bir bayanın yeniden bakire olma isteği artık günümüzde çok olağan bir durumdur , hatta jinekolojide kızlık zarı dikimi vaka sayısı kürtaj sayılarını bile aşmış durumdadır. Her insan ikinci bir şansı hakeder , hatta 3. bir şans bile mümkün artık. Himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi kararı aldıysanız öncelikle nelere dikkat etmeniz gerekiyor , bu konuda neler önemlidir , sizin durumunuz acaba hangi kızlık zarı dikim metoduna uygun ? bu soruların hepsine bu yazımızda cevap bulacaksınız. Size uyacak tüm konu başlıklarını paragraflar halinde aşağıda bulacaksınız , bence full bilgi edinmek için yazımızın tamamını okuyun.
Kızlık zarı dikiminin temel taşlarını okumaya başlamadan önce bize telefonla gece gündüz ulaşabileceğinizi hatırlatalım 0212 227 5519 Turktelekom sabit hattımız , 0532 221 3007 Turkcell ( Bu hatta WhatsApp , SMS , Viber gibi akıllı cep uygulamarıda aktiftir. Özelliklede WhatsApp üzerinden iletişim çok kullanılıyor. ) , 0542 215 7274 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell hatlarımız sürekli açıktır. Kıdemli asistanım Esra hanım sağolsun bütün aramaları cevaplandırıyor , yumuşak ses tonu ve insancıl yaklaşımları ile hastaları rahatlatıyor , ben sabahtan akşama kadar hasta bakıyorum , telefonda görüşmelere pek vaktim olmuyor , ama acil durumlarda yinede beni isteyebilirsiniz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir necidir ?
http://www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün https://www.google.com/maps/place/jinekolog+Op.+Dr.+Turgay+Karakaya/@40.9875042,28.9043738,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xabfc5d65c52afb97

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter’den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp’tan DİREKT DOKTORLA GÖRÜŞÜN 0532 221 3007

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

http://www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: ” dr.turgay.karakaya “
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
http://www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com’da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı dikiminde gizlilik 

Aslında kızlık zarı dikiminde en önemli husus gizliliktir. En başarılı himenoplastiyide yapsanız , hastanız cinsel ilişkide full başarılıda olsa yapılan işlem günün birinde hastanın karşısına çıkarsa tüm emeklerin boşa gitmesi bir yana ciddi anlamda rezillik çıkacaktır. Kızlık zarı diken özel hastaneler ve tıp merkezlerinin tamamı …. olduğu için yapılan tüm işlemleri aynen … işlemek zorundalar , ama merak etmeyin özel jinekolog muayenehaneleri… olmadıkları için kızlık zarı dikiminde gizlilik ilkesine sonuna kadar uyarlar. 

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul’da 2015 kızlık zarı dikimi fiyatları yaz döneminde genelde …. tl den başlar , gerçi kızlık zarı diken yerlere göre fiyat üç aşağı beş yuları değişebilir ama olması gereken ederler bu şekildedir. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi bu söylediğim ücretle yapılırken , çift kat flep isterseniz toplamda …. tl kadar masrafınız olacaktır , yine flep yöntemi kalıcı dikim + vajina daraltma arzu ederseniz yine …. tl kadar ücretle halledebilirsiniz , ama çift kat flep + vajina darlatma yapılacaksa İstanbul’da kızlık zarı diken yerlerde yaklaşık …. tl gibi ücret isteyeceklerdir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Anlaşılmaz , prensip olarak anlaşılması pek mümkün değildir , cinsel ilişkide doğumsal kızlık zarında olduğu gibi aynen kan gelir , arada hiç bir fark yoktur. Vajinası çok genişlemiş bayanlara kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma beraber yapılırsa çok daha orijinal olur ve cinsel ilişkide hiç cinsellik yaşamayan bayanlarda olduğu gibi dar vajina hissedileceği için herşey olması gerektiği gibi yaşanır. 

Kalıcı kızlık zarı dikimi

En revaşta metod flep yöntemi yani kalıcı kızlık zarı dikimidir. Gerçektende harika sonuçlar alıyoruz , bakirelik günlerine geri dönmekle aynı şey aslında. Hayatınızada kötü gide bir ilişkiniz varsa , yeni bir sayfa açmak istiyorsanız , eski ilişkinden kalan tüm izleri silmekte kararlı iseniz kalıcı kızlık zarı dikimide yapılacaklar listesinin başında yer almalıdır. Yaklaşık 25 dakikada gerçekleştirilen himenoplasti ameliyatı lokal anestezi ile acısız ve ağrısız olarak gerçekleşir. Dikişlerin iyileşmesi 20 gün kadar sürer ama dikim sonrası yaşam konforunuz etkilenmez , hatta aynı gün çalışmaya devam edebilirsiniz. Metod olarak flep yöntemi nasıl yapılıyor diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin kızlık zarı dikimi nasıl yapılır bölümüne göz atın.

Çift kat flep kalıcı kızlık zarı dikimi

Bekaret tamiri yani himenoplasti ameliyatı %90 tek kat flep ile yapılmaktadır , ama kilolu ve vajina girişi büyük olan bayanlarda daha sağlam olması açısından çift kat flep tavsiye edilebilir. Bu arada zayıf ve küçük vajinalı bir bayana çift kat flep yapılırsa cinsel ilişkide kızlık zarını delmek zorlaşabilir. O yüzden kişiye özel kızlık zarı dikimi yapmak her zaman gereklidir.

Kızlık zarı dikimi + vajina daraltma

Yoğun bir cinsel hayat yaşamış olan bayanların bazılarında vajina genişlemesi sıklıkla görülen bir durumdur , bu durumda bakirelik günlerine geri dönüş için yapılacak kızlık zarı dikimi sonrasında mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar ama vajina genişlemesi cinsel ilişkide yaşanan orijinalliği azaltabilir. Bu durumda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma aynı seansta yapılabilir .

Geçici kızlık zarı dikimi 

Aslında demode olmuş ve rafa kaldırılmış bir yöntem ama hala azda olsa talep görüyor , özellikle fazla vakti kalmayan , kızlık zarı dikimine son anda karar veren , yani yumurta kapıya gelince kalı başına gelen bayanlara geçici kızlık zarı dikimi uygun olabilir. Genellikle eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatlarının birbirine dikilmesi ile yapılır ama en kötü yanı 2-3 günden daha fazla dayanmaz ve kendiliğinde yırtılabilir. Oysa flep yöntemi kalıcı kızlı zarı dikiminde hayat boyu bakirelik mümkündür.

Kızlık zarı nedir ?

Kızlık zarı bayanlarda vajina girişinden 2 cm kadar içeride yer alan ve vajina dokusu ile aynı histolojik yapıya sahip anatomik bir oluşumdur. Latince adı himendir . Kızlık zarının diğer dokulardan en önemli özelliği yırtıldığı zaman kendiliğinden iyileşme olmamasıdır. Evet gerçekten çok ilginç. Peki kızlık zarı ne işe yarar , bekaret bekçisi olsun diye yaratılmış olamaz değil mi ? , evet kızlık zarı aktif cinsel hayata başlamadna önce dış ortamdan bakretilerin rahme ulaşmasını engellemek için orada var. Dikkat ederseniz bakirelerde vajinal akıntı gibi enfeksiyonlar pek olmaz ama kadınlarda sık sık olur. 

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

1- Hastanın kabulu
2- Kızlık zarı muayenesi ( bazı vakalar bakire çıkabiliyor )
3- Kızlık zarı dikiminin yöntem olarak hastaya şekil çizilerek izah edilmesi
4- Hastanın jinekolojik masya yerleşimi
5- Vajina girişine lokal anestezi ilaçlarla uyuşturma işlemi yapılması
6- Vajina yan duvarından kalıdırlan ince bir flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi ve bir ucunun vajina duvarında sabit bırakılarak aktif kan damarlarındaki dolaşımın devamının sağlanması.
7- Dikim sonrası hastanın masadan kakarak yürüyüp işine gücüne geri dönmesi.

Kızlık zarı yenilenir mi ?

Yırtılan kızlık zarı maalesef yenilenmez , histoplojik olarak vajina dokusuna çok benzeyen himen dokusunu diğer dokulardan ayıran en önemli özellik yırtılınca kendi kendine yenilenme veya iyileşmeye müsait olmamasıdır. Ancak flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi denilen flep yöntemi ile yeni kızlık zarı oluşturulabilir.

Esnek kızlık zarı 

Bayanların yaklaşık olarak %5 inde kızlık zarı esnektir , yani cinsel ilişkide penis vajinaya girse bile kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz. Aslında esnek kızlık zarı ortada tek delikli kızlık zarı çeşdinin bir varyetesidir , ortadaki delik daha büyüktür . Cinsel ilişkide peniz bu delikten girince kızlık zarı içten ayrışır ama tam olarak yırtılmadığı için bir kanama ortaya çıkmaz. Esnek kızlık zarı önceden tespit edilirse flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile normal kanayan kızlık zarına dönebilir.

Kızlık zarı dikilir mi ?

Zaten bu sorunun cevabı günümüzde değil nerdeyse 2000 yıl önce Sezar zamanı Eski Roma’da verilmiştir , inanmayacaksınız ama kızlık zarı dikimi nerdeyse binlerce yıldır yapılıyor , tabi takdir edersiniz o zamanlarda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi değil , geçici kızlık zarı dikimi uygulanıyordu. Günümüze geri dönmek gerekirse eskiden namus cinayetleri gibi durumlar ve bunları önelemek için nadiren yapılan kızlık zarı dikimi gün geçtikçe erkeklerin bekarete verdikleri önem azalacak gibi gelse bile logaritmik bir şekilde artımı ve günüzde zirve yapmıştır. Şu anda jinekolojide kürtajdan daha fazla kızlık zarı dikimi yapılmaktadır.
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahğaşa tıp fak 1983
Reklamlar

“Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Ağustos 25” için 10 yorum

 1. 23 Ağustos 15:37 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Merabalar hocam ben xxxx xxxxx size birkac soru sormakistiyorum vaktiniz arsa
  23 Ağustos 15:38 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  23 Ağustos 15:38 – Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  23 Ağustos 15:40 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Hocam bizim bi arkadasimiz var bi halt yemis zamaninda arkadasi da bunu ortada birakmis gitmis kiz mecbur kalmis tedavi olmak istiyor yani diktirmek bunun fiyati ne kadara mal olur tahmini
  23 Ağustos 15:40 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 eylüle kadar indirimli xxxx
  23 Ağustos 15:41 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Tum muayane ve ameljyat masarflari falan xxxx hepsi oylemi ek masraf falan olurmu
  23 Ağustos 15:42 – Op. Dr. Turgay Karakaya: herşey dahil
  23 Ağustos 15:43 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Bide bu arkadasimiz simdi eylule kadar yetistiremez calisiyor ama bide buna ek istanbulda bir aya yakin kalacak bu masraflarla birlikte oldukca cok oluyor mecbur maddi konulari halletmek lazimbi zamani dylulden sonraya kadar uzamazmiyiz
  23 Ağustos 15:44 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Yada eylulden sonra ki fiyat ne kadar olabilir
  23 Ağustos 15:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx
  23 Ağustos 15:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: aslında eski fiyat xxxx
  23 Ağustos 15:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: yazın indirim oluyor0
  23 Ağustos 15:47 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Tedavi suresi kac gun ve hangi araliklarda oluyor baska bi sehirde oturdugu icin nasil olur
  23 Ağustos 15:48 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Bide kisin daha az bu olaylar kisin daha indirimli olmasi gerekmezmi tabi siz bilirsiz ?
  23 Ağustos 15:49 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dakika sürüyor yatması gerekmez yürüyüp gider
  23 Ağustos 15:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: hatta yurtdışından uçakla günübirlik gelip diktirip giden birçok hastamız var
  23 Ağustos 15:50 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Sonrasi icin orda kalmasi gerekmi muayane fan
  23 Ağustos 15:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: gerekmez
  23 Ağustos 15:50 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Kac kere gelir ameliyat sonrasi
  23 Ağustos 15:51 – Op. Dr. Turgay Karakaya: hiç gelemeyenlerde var telefonla görüşüyorlar 1 ay geçince zaten orijinal hale geliyor
  23 Ağustos 15:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: istanbuldakiler en az 1 kez geliyorlar
  23 Ağustos 15:53 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Tamam allah razi olsun sonra tekrardan rahatsiz ederiz
  23 Ağustos 15:54 – Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  Beğen

 2. 23 Ağustos 18:27 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Esra hanım kızlık zarını diktirme en fazla dugunden kac ay once yplmalı yani kısaca gercekten ilki gibi oluyomu ben cok terginim yani yaptrdgm zaman bi sorun ckmaz deme cunku ben evlenince burda oturmcm iylesme suresi felan
  23 Ağustos 18:28 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Gercekten korkuyorum ama bunu cok arastrdm
  23 Ağustos 18:28 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ne kadar erken yapılırsa o kadar orijinal olur
  23 Ağustos 18:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: asla sorun çıkmaz
  23 Ağustos 18:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: garantilidir
  23 Ağustos 18:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evlilik ne zaman
  23 Ağustos 18:29 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Seneye yaz
  23 Ağustos 18:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: çok ii
  23 Ağustos 18:30 – Op. Dr. Turgay Karakaya: şu anda indirimde 15 eylüle kadar xxxx tl
  23 Ağustos 18:30 – Op. Dr. Turgay Karakaya: gwrçek fiyatxxxx
  23 Ağustos 18:30 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Daha vaktim var ama simdiden yaprırsam belki daha iyi olur benim icin
  23 Ağustos 18:30 – Op. Dr. Turgay Karakaya: full orihinal olur o zamana
  23 Ağustos 18:31 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Benim ekimde gelme sansm var ama benim nisanım olucak
  23 Ağustos 18:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ekimdede olur
  23 Ağustos 18:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: indirim olmaz sadece
  23 Ağustos 18:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: üniversiteler açılınca aşırı talep oluyor
  23 Ağustos 18:33 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Anladm bana yardmcı olucaksnz deme ben bu konuda rahat olurum hersey guzel olucak deme yani esimle ilk gece yasadgmda anlslmz deme
  23 Ağustos 18:34 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Ben evlenene kadar tedavilere gelirim
  23 Ağustos 18:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: kesinlikle anlaşılmax
  23 Ağustos 18:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dakika sürer
  23 Ağustos 18:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ek bir tedavi gerekmez
  23 Ağustos 18:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: diktir-unut şeklindr
  23 Ağustos 18:52 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Mutlaka gelicem eylulden once
  23 Ağustos 19:00 – Op. Dr. Turgay Karakaya: randevu almayı unutmayın
  23 Ağustos 19:28 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Nasl alcm
  23 Ağustos 19:33 – Op. Dr. Turgay Karakaya: gün kesinleşince yazışalım

  Beğen

 3. 25 Ağustos 00:21 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: Merhabalar Turgay Bey, kizlik zari dikim ucreti hakkinda bilgilendirir misiniz?
  25 Ağustos 08:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  25 Ağustos 08:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: merhaba xxxx tl kalıcı flep yöntemi sınırsız süreli metod
  25 Ağustos 11:08 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: 18 yas alti hastalarin aile ile gelmesi zorunlu mudur?
  25 Ağustos 11:23 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet 18 den gün alana kadar sabır
  25 Ağustos 11:23 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: peki ailesiyle sorunlari varsa lutfen biraz yardimci olun
  25 Ağustos 11:23 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: duyarlarsa iyi olmaz mesela
  25 Ağustos 11:23 – Op. Dr. Turgay Karakaya: yaş kaç
  25 Ağustos 11:24 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: 17
  25 Ağustos 11:24 – Op. Dr. Turgay Karakaya: az kalmış sabır
  25 Ağustos 11:24 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: yardimci olamaz misiniz lutfen
  25 Ağustos 11:24 – Op. Dr. Turgay Karakaya: maalwsef

  Beğen

 4. 6 Eylül 13:45 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Siz sakin aramayin mumkunse
  6 Eylül 13:45 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Tesekkurler hersey icin
  6 Eylül 13:46 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Ucreti geldigimdemi vereyim
  6 Eylül 13:46 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906:
  6 Eylül 13:47 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906:
  6 Eylül 13:47 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Adim
  6 Eylül 13:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam biz aramayız
  6 Eylül 13:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx mü
  6 Eylül 13:47 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Evet
  6 Eylül 13:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ok yazdım perşembeye
  6 Eylül 13:47 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: İki bucuk degil mi
  6 Eylül 13:48 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  6 Eylül 13:48 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: 3e sarkma falan olursa sorun olurmu
  6 Eylül 13:48 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Erken cikicam ama yoldurumunu bilemem
  6 Eylül 13:48 – Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun olmaz bekleme salonunda kim varsa alıyor devam ediyorum
  6 Eylül 13:49 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906:

  Beğen

 5. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Merhaba nasılsınız
  6 Şub 14:15 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Sizden kızlık zarı ile ilgili bilgi almak istiyorım.
  6 Şub 14:16 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  6 Şub 14:21 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Cok teşekkür ederim. Ben şöle söylüm. 25 yaşındayım sadece bir kaç kez birliktelik yaşadım. Burda bana hangisi uygun bilemedim
  6 Şub 14:24 – Jinekolog Operatör Doktor: 1
  6 Şub 14:24 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Kredi kartı geçermi nakit mi çalışıyorsunuz
  6 Şub 14:25 – Jinekolog Operatör Doktor: … tlsini kart olabilir kalanı nakit
  6 Şub 14:25 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Anladım cok teşekkür ederim
  6 Şub 14:26 – Jinekolog Operatör Doktor: R e
  6 Şub 14:26 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Hepsinin kart olma imkanı yok dimi
  6 Şub 14:45 – Jinekolog Operatör Doktor: Yok maalesef kart muayene ücreti için aslında
  9 Şub 12:43 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Merhaba bir cok Kişi Kalıcı kızlık zarı diye bişey yok diyorlar. Kime inanacagımı şaşırdım
  9 Şub 12:43 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Evlenmeden bir kaç gün önce diyorlar hep
  9 Şub 12:44 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Yardım edermisiniz
  9 Şub 13:25 – Jinekolog Operatör Doktor: Kalıcı dikim şu anda dünyada en iyi dikimdir.. yapamayan doktorlar yok der.. geçici olan çok eski ve twrkedilmiştir
  9 Şub 13:27 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Yani böle bişey var yaptırdıktan bir kaç yıl bile bi zarar Görmüyor bozulma olmuyor kendiliğinden dimi
  9 Şub 13:43 – Jinekolog Operatör Doktor: Evet sonsuz dayanır
  9 Şub 13:44 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Ek muane ücreti ödüyormuyuz
  9 Şub 13:45 – Jinekolog Operatör Doktor: Hayır
  9 Şub 13:49 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Geldiğim gün operasyon gerçekleşirmi
  9 Şub 13:49 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: ?
  9 Şub 13:50 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabiki ..
  9 Şub 13:51 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Tek Başıma gelicem ve tek Başıma da gidebilecek bi durumda olurmuyum
  9 Şub 13:52 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabiki
  9 Şub 13:52 – Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Cok teşekkür ederim
  9 Şub 13:53 – Jinekolog Operatör Doktor: R e

  Beğen

 6. Kızlık Zarı Muayenesi: Meraba
  23 12 2015, 17:44 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  23 12 2015, 17:45 – Kızlık Zarı Muayenesi: Reşit olmayanların ailesiyle gelmesi zorunlu mu?
  23 12 2015, 17:47 – Jin op dr turgay karakaya: Anne kimlik fotokopisi üzerine kızım ..nın kızlık zarı dikimine izin veriyorum . İsim soyad imza
  23 12 2015, 17:49 – Kızlık Zarı Muayenesi: Hayır dikimle alakalı bir şey yok muayene için
  23 12 2015, 17:50 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene yazın o kısma
  23 12 2015, 17:51 – Kızlık Zarı Muayenesi: Ücreti ne kadar
  23 12 2015, 18:32 – Kızlık Zarı Muayenesi: Ben şimdi annemin tc kimliğinin fotokopisini getirdem imza isim soyad baktırıp çıkabileceğim dimi
  23 12 2015, 19:15 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  23 12 2015, 20:13 – Kızlık Zarı Muayenesi: Tamam tesekkür ederim

  Beğen

 7. Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Mrha hocam ben size bi konu hakinda dansmak istiyom
  21 01 2016, 15:32 – Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Yardmci olursanz cok sevinirm
  21 01 2016, 15:37 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  21 01 2016, 15:38 – Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Ben sevgilimle birlikte oldum ama kızlgm bozulp bozulmadgni bilmiyom
  21 01 2016, 15:39 – Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Bundan emin olmak istiyom
  21 01 2016, 16:19 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim
  21 01 2016, 16:19 – Jin op dr turgay karakaya: Ama giriş oldu ise bozulur
  21 01 2016, 16:28 – Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Ama kanama olmadi
  21 01 2016, 16:40 – Jin op dr turgay karakaya: Şart değil
  21 01 2016, 16:41 – Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Yani bozuldu diyorsunz
  21 01 2016, 16:46 – Jin op dr turgay karakaya: Bence evet
  21 01 2016, 16:46 – Jin op dr turgay karakaya: Dikim ?
  21 01 2016, 16:46 – Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Ben korkuyom dikimden
  21 01 2016, 16:47 – Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Nasil olur dikim
  21 01 2016, 17:00 – Jin op dr turgay karakaya: Seçin :

  Beğen

 8. Hamile kalmak için napabilirim Turgay Bey, geçende kızlık zarı dikimi fiyatı sormuştum şimdide bu..
  22 02 2016, 13:17 – Jin op dr turgay karakaya: İlişkide bulunun
  22 02 2016, 13:18 – Kızlık Zarı Diktirmek: Ne kadar sure
  22 02 2016, 13:18 – Jin op dr turgay karakaya: 3 günde bir
  22 02 2016, 13:19 – Kızlık Zarı Diktirmek: Hmm pki bsy sorcam bnm kızlık zarımin esnek olması çocuğumun olmasını engellemez demi
  22 02 2016, 13:20 – Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  22 02 2016, 13:21 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.esnekkizlikzari.com
  22 02 2016, 13:21 – Kızlık Zarı Diktirmek: Pki sonradan kizliginmi diktirdikten snra engller mi
  22 02 2016, 13:22 – Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  22 02 2016, 13:24 – Kızlık Zarı Diktirmek: Bn saglikli çocuğumun olmasını isitom
  22 02 2016, 13:28 – Jin op dr turgay karakaya: Olur tabi 🙂
  22 02 2016, 13:28 – Kızlık Zarı Diktirmek: İnş Turgay Bey

  Beğen

 9. Doktor bey merhaba kızlık zarı dikimi fiyatlarını soracaktım
  8 05 2016, 20:12 – -: Ben kızlık zarı dikiminin yanlızda düğünden bikaç gün önce yapılırsa sonuç verdiğini duymuştum bu konuda bi bilginiz var mı ve vajina daraltma ameliyatı yaptırmak istiyorum hiç doğum yapmadım ama vajinamda ciddi bi genişleme var karşı tarafında cinsel organı biraz küçük bu durum çok sorun oluyor. Ne kadar daraltma işleminin fiyatı öğrenebilirmiyim? Aynı zamanda ne kadar bir daralma söz konusu?
  8 05 2016, 21:02 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yıllar önce bile yapılabilir
  8 05 2016, 21:03 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Flep yöntemi yapamayanlar bikaç gün kala derler
  8 05 2016, 21:03 – -: O bölge dikiş tutmuyo demişerdi de o yüzden sordum
  8 05 2016, 21:03 – -: Birde daraltma ne kadar oranda sonuç verir?
  8 05 2016, 21:04 – -: İlk günkü kadar daraltılabilir mi
  8 05 2016, 21:04 – -: Ben çok daralmasını istiyorum
  8 05 2016, 21:04 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Çok daha dar bile olabilir isteğe bağlı
  8 05 2016, 21:05 – -: Fazla daralsın istiyorum ilk cinsel ilişkimde bile genişti yapısalmış sanırım muayne olmuştum. Daralma ilerde sorun olmaz ilk gece anlaşılmasın yeterli randevu almam gerekiyo mu
  8 05 2016, 21:06 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  8 05 2016, 21:07 – -: Birde, lokal anestezide iğneyi nerden vuruyosunuz
  8 05 2016, 21:07 – -: Genel anestezi ve lokal anestezinn fiyat farkı ne kadar
  8 05 2016, 21:36 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Zar dikiminde lokal yapılır
  8 05 2016, 21:37 – -: Daraltma ve dikim aynı anda oluyo mu
  8 05 2016, 21:37 – -: Hepsi bi arada yapılabilir mi
  8 05 2016, 21:40 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Oluyor
  8 05 2016, 21:41 – -: Birde bu hafta içi perşembe yada cuma gelsem uygunmusunuz
  8 05 2016, 21:41 – -: O bölgenin dikiş tutmadığı bu yüzden kalıcı zar dikiminin yapılmasının anlamı olmadığı söyleniyo bu ne kadar doğru?
  8 05 2016, 21:51 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 28 yıldır kalıcı dikiyorum.. ve sonuç garantisi veriyorum.
  8 05 2016, 21:52 – -: Bu hafta perşembe gelsem
  8 05 2016, 21:52 – -: Uygunmusunuz
  8 05 2016, 21:52 – -: Yada cuma
  8 05 2016, 21:58 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Perşembe ok
  8 05 2016, 21:58 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
  8 05 2016, 21:59 – -: B..
  8 05 2016, 21:59 – -: Perşembe saat 4 olur mu
  8 05 2016, 21:59 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Saat 4 ok
  8 05 2016, 21:59 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok yazdım
  8 05 2016, 22:00 – -: Tamam teşekkür ederim
  8 05 2016, 22:00 – -: Görüşmek üzere
  9 05 2016, 21:34 – -: Merhba
  9 05 2016, 21:35 – -: Benim perşembe günü randevum vardı
  9 05 2016, 21:35 – -: 4e
  9 05 2016, 21:35 – -: Onu cumaya alabilirmiyiz
  9 05 2016, 21:37 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  9 05 2016, 21:37 – -: Teşekkür ederim
  9 05 2016, 22:22 – Bu sohbete gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar artık uçtan uca şifrelemeyle korunmaktadır. Daha fazla bilgi için dokunun.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s