Kızlık Zarı Diktirme

kızlık zarı diktirme

Bekaret tamiri konusundan Avrupa yakasında …. lira civarına yapılan flep yöntemi kızlık zarı diktirme 2014 yılı tamamında ve bence 2015 yılında bile İstanbul’da en sevilen vajinal estetik operasyonlardan olmaya devam edecek , bu yazımızdada kızlık zarı diktirmek nasıl oluyor , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , garantili dikim , çift flep , vajina daraltma ve kızlık dikimi aynı seansta olur mu , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı bozulma belirtileri , kızlık zarı çeşitleri , kızlık zarı dikimi fiyatı gibi konulara değiniyoruz . Akılda kalması açısından bazı konuları maddler halinde sıralayacağız . İsterseniz önce genç bir bayanın kızlık zarı dikiminden beklentilerini listeleyelim :

1- Gizlilik : 
Kızlık zarı dikiminde temel şartlardan biridir , hangi yöntemle yapılırsa yapılsın kızlık zarı dikimi full gizli kalmalıdır ve hasta hakkında bilgi almak isteyenlere birinci derece akraba bile olsa ne işlem yapıldığı bildirilmemelidr. Bu çerçevede kızlık zarı dikiminin … işlenmeside son derece sakıncalıdır , birgün .. dökümünü aldığınızda himenoplasti yapıldı diye bir kayıt çıkması tüm düzeninizi bozabilir , bu konuda .. oldukları için tüm işlemleri kayıtlara geçirmek zorundalar ama bereket özel muayenehanelerde .. yok ve kızlık zarı diktirme girişimi..işlenmez.

2- Sonuç garantisi :
İstanbul’da kızlık zarı dikimi yaptıran bayanların tamamı diktirdikten sonra girecekleri cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olmasını isterler ve bu konuda garanti verebilecek jinekologları tercih ederler , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sonuç açısından en garantili bekaret tamir yöntemidir , normal bir bakire kızın cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ihtimali %90 civarıdır ve flep yönteminde en az 1 kez kontrole gelme şartı ile bu oran %99 lara kadar çıkartılabilir. İstanbul’da kızlık zarı dikiminde garanti verebilecek çok az sayıda jinekolog vardır , kızlık zarı dikimi konusunda hangi jinekoloğun daha iyi olduğunu bulmak için Google’a ” kızlık zarı diken en iyi doktor ” diye yazıp arattırabilirsiniz. … listenin üst sıralarında göreceksiniz 🙂

3- Orijinallik:
Gerek 2014 yılında gerekse gelecek 2015 yılı için konuşmak gerekirse kızlık zarı diktirmede arzu edilen bir başka unsurda orijinalliktir , dikim sonrası kızlık zarının bulunduğu vajina girişi ve etrafı bakire bir bayanda olduğu gibi görünmeli ve dış görünüşten kızlık zarı dikimi anlaşılmamalıdır , kaba bir şekilde etraf dokularıda içine alacak şekilde dikilmiş bir kızlık zarı hastanın dış genital organ görünümünü olumsuz etkileyeceği için sonuç konusundada verilen sözlerin havada kalması anlamına gelir. Kızlık zarı dikimi son derece hassas ve doğal anatomik yapıya sadık kalarak , yani çıkçası ince eleyip sık dokuyarak yapılmalıdır. Yoksa kabaca dikmekle bu iş olsa tüm ..kızlık zarı dikiyor olurdu , alçacık eşeğe herkes biner derler , gördüğünüz gibi binlerce..kendine güvenipte ben garanti veriyorum diye çok azdır.

4- Kızlık zarı dikimi sonrası konfor :
Kızlık zarı dikimi yarım saatte lokal anestezi ile yapılan bir operasyondur , dikim vajina girişinde 2 cm içeride yapılmalıdır ve hastanın bacak haraketlerinde kısıtlama yapacak tarzda dikişler konmamalı doğal bacak katlanmaları dikkate alınarak işlem gerçekleştirilmelidir , bizim hastalarımız dikim sonrası masadan kalkıp yürüyerek sosyal hayatlarına veya çalışma hatalarına aynı gün geri dönüyorlar , özel bir istirahata gerek kalmıyor .

5- Kızlık zarı dikiminin dayanma süresi :
Bekaret zarı diktirildikten sonra insanın cinsel ilişkiye ne zaman gireceği hiç beli olmaz , belki 1 ay sonra belki 8 sene sonra cinsellik yaşayacak olabilirsiniz , bu durumda yapılan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin size en az 10 yıl dayanacak sağlamlıkta olması gerekir .

İşte bunlar kızlık zarı dikiminden olması gereken beklentileriniz , bu konuda sorularınızı telefonla gece gündüz iletebilirsiniz , 0212 227 5519 sabit turktelekom hattımız ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonlarımız sürekli aktiftir , genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , merka ettiklerinizi ona iletebilirsiniz , 10 yıldır yanımda çalıştığı için her türlü kadın doğum hadisesine hakimdir ve size ayrıntılar verecektir , beni sorarsanız genelde hata başında oluyorum , acil durumlarda telefonu bana bağlattırın. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** 2014 kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun , sizde yorum yazın ( İsimsiz yorum yazmak için ” Yorumlama biçim ” olarak ” Anonim ” i seçiniz

Kızlık zarı diktirme fiyatları

İstanbul’da 2015 yılında kızlık zarı diktirme fiyatları garantili flep yöntemi kalıcı olarak …. TL ücret seviyelerinden başlayıp …. lere kadar çıkabiliyor. Dikim öncesi yapılan kızlık zarı muayenesinden genelde hiçbir jinekolog ücret almıyor ama tabii bu kural değil. Ayrıca işlem lokal anestezi ile gerçekleştirildiği için herhangi bir anestezi ücretide yok.

Kızlık zarı diktirme videosu

2014’te kozlık zarı diktirmeyi düşünen hanımlar ve onlarla alakalı beyler önce bir kızlık zarı dikitirme videosu izleyelim sonra karar verelin diye düşünüyor olabilirler ama bir bayanın en mahrem ve gizli klması gereken bir operasyonunu videoya çekmek ve youtube.com ve ya daily motion gibi video paylaşım sitelerinde yayınlamak hem ahlak açısından hemde etik açıdan son derece sakıncalıdır.

Kızlık zarı diktirme İstanbul

İstanbul gerek Avrupa yakası gerekse Anadolu yakasında olsun bir elin parmakları kadar az sayıda jinekolg tarafınca garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılabilir , ülkenin birçok ilinden bekaret tamiri için birçok hasta günübirlik istanbula gelip dikim işlemlerini yaptırırlar , sadece ülke içinden değil Avrupa’daki Türklerinde yakın takibindedir İstanbul’daki kızlık zarı diken doktorlar , ve bizede Avrupa’dan çok sık hasta gelmektedir.

Kızlık zarı diktirme ameliyatı izle

İstanbul’da çok sık yapılan kızlık zarı diktirme ameliyatı izlemek bizim sitemizde olmayacağı için ben size kızlık zarı nasıl dikilir özetleyeyim , zira kızlık zarı videolarına karşo olduğumu biliyorsunuz , kızlık zarı dikimi safhaları aşağıdadır :

1- kızlık zarı muayenesi
2- Vajina girişinin lokal anestezikle uyuşturulması
3- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakasının kaldırılması, vajinal açıklığı fazla olan hastalardan çift flep kaldırılması
4- Flebin serbest kısımlarının çepeçevre kızlık zarı ringine dikilmesi
5- Hastanın mobilize edilmesi.

** 2014 kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun , sizde yorum yazın ( İsimsiz yorum yazmak için ” Yorumlama biçim ” olarak ” Anonim ” i seçiniz

Kızlık zarı diktirme kadınlar kulübü

Sadece kadınlar kulübünde değil birçok kadın paylaşım platformunda kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına rastlamanız mümkün , gerçi konu son derece gizli tutulduğun için paylaşım yapanların kimler olduğunu veya söylediklerinin ne derece doğru olduğunu anlamanız zordur , bizim kendi hastalarımızdan kızlık zarı diktirenlerin yorumları bölümünede bir göz atın .

Kızlık zarı rengi

Vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride bulunan kızlık zarının rengi açık pembedir veya gül kurusu ile yavru ağızı arasıdır. Genelde etraf dokular olan küçük dudaklar ve vajina rugaları ile aynı renk olduğu için kızlık zarının nerde olduğunu kestirmek normal vatandaş için zor olabilir.

Kızlık zarı diktirme ekşi

Ekşi sözlük ve benzeri anonim paylaşım sitelerinde kızlık zarı ve kızlık zarı dikimi konuları biraz alaya alınmış gibi geliyor bana , siz yinede güvenlik açısından oradaki bilgileri pek dikkate almayın derim ben. İnsanın kendi bedeni üzerinde her türlü estetik operayonu yaptırması nasıl normal karşılanıyorsa kızlık zarı dikimide vajinanın en çok yapılan estetik operasyonu olarak normaldir.

Kızlık zarı nedir ?

Kızlık zarı eski yunancadan alınmış Himen kelimesi ile tanımlanan vajina girişinden 2 cm kadar içeride yer alan anatomik bir oluşumdur. Kızlık zarı ne işe yarar diye sorarsanızda kızlık zarı aktif cinsel yaşam öncesi bacak arasında buluna mikropların rahme ulaşmasını engellemek açısından görevlendirildiğini söyleyebiliriz.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı diktirdikten sonra nelere dikkat etmek gerekiyor , birazda ondna bahsedelim , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranlara aşağıdaki davranışlara uyarlarsa garanti verilebilir:

1- Kızlık zarı dikimi sonrası ilk 10 gün deniz , havuz , nehir , göl yasak.
2- ilk 10 gün banyo ayakta duş şeklinde olmalıdır
3- Aşırı bacak açmayı gerektiren spor aktiviteleri 1 ay süre ile erteleyin.
4- Kızlık zarı diktirdikten sonra 1 ay sürtünmeli ön sevişme yapmayın.

** 2014 kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun , sizde yorum yazın ( İsimsiz yorum yazmak için ” Yorumlama biçim ” olarak ” Anonim ” i seçiniz

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 – tamı tamına 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor.

0212 227 5519 – 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Reklamlar

“Kızlık Zarı Diktirme” için 14 yorum

 1. Selamlar syn hocam , kızlık zarı diktirmek istiyorum , ilişki sayısı ve kızlık zarı yırtılma zamanı farkediyormu , ayrıca flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı şuanda nekadardır , ay başında param gelecek olur mu ?

  Beğen

 2. Hocam yakın bir arkadaşıma kızlık zarı dikimi yapmışsınız çok iyi sonuç almış , sanıyorum flep metodu , bende yaptıracam ama kızlık zarı dikşminde öğrencilere indirim oluyormu

  Beğen

 3. Dr. Turgay bey , kızlık zarı diken doktorlara baktım sizin yazıları en samimi buldum , umarım banada yardımcı olursunuz, esnek kızlık zarım var kanama olmuyor , sizin yazılarda normale çevirmrk için flep yöntemi kalıcı zar diktirme yapılır demişsiniz , bu hafta gelsem ağustos sonuna kadar hazır olurmu ?

  Beğen

 4. Nermin S. Hastalarınızdan ben 3 yıl önce de size gelmiştim kalıcı kızlık zarı yaptırmıştım.hatırlarmısınız bilemiyorum çünkü ne zaman gelsem kontrollerimde dahi sizi hiç müsait göremiyordum oldukça yoğun hastalarınıza bizzat tanık oldum doktor bey.geçen ay evlendim ve sayenizde hiç bir sıkıntı yaşamadım allah tüm dileğinizi gerçek etsin eşimin bana olan güveni geldi çoook teşekkür ediyorum ve jinekolog arayışı erisindeki tüm danışanlarınıza sizi tavsiye ediyorum kesinlikle pişman olmucaklar saygılar

  Beğen

 5. kızlık zarı dikiminde ilişki sayısı veya kızlık zarının ne zaman bozulduğu önemli değildir , her türlü durumda flep yöntemi yapılabilir. KIzlık zarı dikimi fiyatlarımızı güncel olarak asistanımı arayarak öreniniz Esra hanım 0532 221 3007

  Beğen

 6. Doktorcum kızlık zarı diktirmek istiyorum, altı aydır araştırıyorum , eleye eleye size karar kıldım, yapılan işlem Sgk kayıtlarına geçmez diimi , birde kızlık zrı dikim fiyatları indirimde biliyorum ama kücük bir kısmını kontrole gelince vereceğim umarım hayır demezsiniz

  Beğen

 7. merak etmeyin özel muayenehane olduğumuz için SGK anlaşmalı değiliz ve SGK ya işlenmez. Gizlilik ilkesine son derece önem veririz. Kızlık zarı dikimi ücret ödeme konusunda dediğiniz gibi yardımcı oluruz merak etmeyin.

  Beğen

 8. Doktor bey bende flep yöntemi yaptırmak istiyorum taksit oluyormu fiyatta biraz indirim olabilirim daraltma da yapabiliyor musunuz birde garantisi varmi 4 ay sonra dugunum var nisanlima soyleyemedkm lütfen benim içimi feraha cikarin 😦

  Beğen

 9. Kızlık Zarı Kanaması: Mrb
  9 Şub 20:15 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  9 Şub 20:16 – Kızlık Zarı Kanaması: Ben numaranizi internetten aldim doktorsunuz demi
  9 Şub 20:18 – Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  9 Şub 20:18 – Kızlık Zarı Kanaması: Ben size bisey sormak istiyorum
  9 Şub 20:18 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  9 Şub 20:20 – Kızlık Zarı Kanaması: Benim bi arkadasim var erkek arkadasiyla surtunme yoluyla bisey yasamislar kan gelmis kizla doktora gittik ve saat 3 ve 9 yonunde yirtilma var dedi kanama ihtimali varmi cunku tam olarak bisey yasamamislar
  9 Şub 20:22 – Jinekolog Operatör Doktor: Artık kanamaz
  9 Şub 20:22 – Jinekolog Operatör Doktor: Bozulmuş
  9 Şub 20:23 – Jinekolog Operatör Doktor: Dikilmesi gerekir
  9 Şub 20:22 – Kızlık Zarı Kanaması: Dikim islemleri nasil oluyo fiyati nedir
  9 Şub 20:25 – Kızlık Zarı Kanaması: Kesin kanarmi peki
  9 Şub 20:25 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabiki ..
  9 Şub 20:27 – Kızlık Zarı Kanaması: Anladim tesekkur ederim
  9 Şub 20:40 – Jinekolog Operatör Doktor: R e

  Beğen

 10. Nışan Sonrası Kızlık Zarı Dikimi: Hocam k.bakmayin rahatsız ettim kalıcı kizlik zari 1 ay boynca dikkat edilmesini gerekiyor ya snradan iglestgi zaman Spor yada deniz bunları yapsam bozlrmu
  24 12 2015, 19:33 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır

  Beğen

 11. Jin op dr turgay karakaya: Hello, this is dr turgay gynecologyst
  21 01 2016, 17:08 – Jin op dr turgay karakaya: For hymenoplasty
  21 01 2016, 17:08 – Jin op dr turgay karakaya: At istanbul
  21 01 2016, 17:09 – Sherry: hello
  21 01 2016, 17:09 – Sherry: how are you doctor ?
  21 01 2016, 17:09 – Jin op dr turgay karakaya: Fine
  21 01 2016, 17:09 – Jin op dr turgay karakaya: U?
  21 01 2016, 17:09 – Sherry: am doing good
  21 01 2016, 17:10 – Sherry: can you provide me with the details
  21 01 2016, 17:10 – Jin op dr turgay karakaya: Sure
  21 01 2016, 17:10 – Jin op dr turgay karakaya: Permanent hym. is best
  21 01 2016, 17:10 – Sherry: what do you mean by permanent?
  21 01 2016, 17:11 – Jin op dr turgay karakaya: U can intercurse in 10 years
  21 01 2016, 17:11 – Jin op dr turgay karakaya: Bleeding is guaranty
  21 01 2016, 17:14 – Sherry: what is the costs ?
  21 01 2016, 17:20 – Jin op dr turgay karakaya: usd
  21 01 2016, 17:22 – Sherry: and the operation is done in hospital or outdoor clinic ?
  21 01 2016, 17:57 – Jin op dr turgay karakaya: My clinic
  21 01 2016, 17:59 – Sherry: the anaesthesia is local ?
  21 01 2016, 18:07 – Jin op dr turgay karakaya: Yes
  21 01 2016, 18:11 – Sherry: how much time should I stay after the operation in Istanbul ?
  21 01 2016, 18:20 – Jin op dr turgay karakaya: 1 hour
  21 01 2016, 18:38 – Sherry: ok thanks doctor
  21 01 2016, 18:45 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

  Beğen

 12. İyi geceler hocam kızlık zarı diktirme konusunda soracaktım
  9 05 2016, 00:15 – -: Kusura bakmayın bu saatte rahatsız ediyorum sizi
  9 05 2016, 00:16 – -: Bir konu üzerinde bilgi almak istiyorumda ben vanda size yazıyom
  9 05 2016, 08:36 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  9 05 2016, 08:50 – -: Hocam bu kızlık zarı dikiminde iliş kiye girildiyndenkanama oluyormu kesin
  9 05 2016, 08:51 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki
  9 05 2016, 08:51 – -: Hocam geçici zar dikiminin diyatı ne kadara

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s